bugün

burun tıkanıklığı, sarı yeşil burun akıntısı, baş ağrısı gibi belirtilerle kendini gösteren hastalık.
Koku ve tat kaybı yaşatan iğrenç hastalık. Yarattığı baş ağrısından, eğilince meydana gelen şiddetli basınçla oluşan sancıdan söz etmiyorum bile. Burnun akıp durması, baş ağrısı neyse de, koku ve tat alamıyor olmam canımı feci sıkıyor.

Yediğim tırşıktan tat alamayacaksam, dumanı tüten tırşık kokusunu duyamayacaksam yaşamamın ne anlamı olabilir? Bir gün bu duyumsamazlık kalıcı olacak diye ödüm kopuyor.
Karşıyaka çingeneleri kamışla hüüüp diye çekip tükürüyor

Gel yaptıralım.
Bir baş ağrısı yapar ki, kafanı kopartasın gelir.

Yürürken yere her ayak bastığında insanın kafası zonklayabilir mi? Bu mümkün.
Allaha şükür annemle bende yok (annemin bir de alerjik bünyesi var, benim de cildim alerjik) ama babamda var.
Öldürmez ama süründürür. Yaptığı baş ağrısı ve burun tıkanıklığı çok rahatsız edici.
Polip yoksa ameliyat da edilmiyor bildiğim kadarıyla, (babamda polip yok.) Bir de Polipler şişlikten ve nefes almayı eziyet haline getirmesinden ayırt edilir diye biliyorum.
Başa beladır geçmek bilmez asla. Çocukluğumdan beridir yaz kız farketmez burnum sürekli akar. Baş agrım olmadı çok şükür sinüzit kaynaklı.
Baş çatlatan hastalık. Ameliyat bile çözüm değil.
Saç kurutma makinesi kullanmamak sağlık için daha yararlıdır derler.
bir burun deliğinin tıkalı olması rahatsız etmez bir zaman sonra alışmışsındır.
Tek çözümü tuzlu su.sirf şunun yüzünden denize giriyorum.
Sinuslerin itlenmesi demek heralde.
şu an beni kafamı kesip rahatlasam mı düşüncesine kadar getiren lanet hastalık.
nazal yikama aparati alip gunluk burnunuzu yikayin.
beyniniz dahi diger burundan akiyor.