hucum botlari tarafindan saldiriya ugradigi en son haberdi.
Allah yardimcilari olsun.
an itibariyle kesilmiştir.gazzeye giden yardım gemilerinin çevresinde 14 tane savaş gemisi varmış ve 4 zodyakla bir yük gemisine çıkartma yapmaya çalışıyorlarmış Bülent Yıldırım'ın son belirttiğine göre.dua etme vaktidir.
ne oldu dharma initiative yeniden mi kurluyor, lost mu yeniden çekiliyor anlamadım. *
6 askerin ölmesinin umurumuzda olmadığını nerden biliyorsunuz ey gerizekalı zihniyet. o da umrumuzda. ona da üzülüyoruz. ancak 600 tane yardım götüren aktiviste yapılan korsanlığa da üzülüyor ona da kızıyoruz.

size giren çıkan nedir bu kadar anlamıyorum ki ?
http://twitter.com/aysesarioglu gemiden iletiler yazan kişinin twitter hesabıdır.
yardım severmiş . din reklamı yapın taban reklamı yapın sermeyeniz eksilmesin siyasi oyunuz eksilmesin. yardım yapacaksa böyle ask ı memnu finali gibi 50 tane kamerayla bir ülkenin karaularına izinsiz girmezdin. kimse görmeden kimse bilmeden yapardın yardımını. yap bakalım şovunu yap asker burda senin için ölür.
israil in karasularına girilmediğini bilemeyecek kadar cahil cühelaların yorum yaptığı olay.

elli kere yazdık. ya bu adamlar cidden okuma bilmiyor. kafayı yemek işten değil. israil in karasularına falan girilmiyor.

uluslararsı sulardan gazze karasularına giriliyor. bilgi sahibi olmadığınız cehaletiniz entrylerinizden akıyor.

ya ilk önce bir okuyun ne oluyor diye.

din ticaretiymiş.avrupa ülkelerinden o kadar insan, yunan gemisi, avrupalı parlementerler de mi din ticareti için geliyor ?
gündem bilmeyen anlaşma bilmeyen yazarların komiğidir. bağri biraz gazete oku filistinle yapılmış son resmi anlaşma gereğince gazze sahilerinin kontrolü israilin elindedir. ama nerden bilsin zavalı kandırılmış halkım.
hamas kanlı bıçaklı olduğu israil ile anlaşma yapacak sahillerinin kontrollerini israil e verecek öyle mi ?

evladım bir siktirin gidin çay koyun veya kaynak getirin.

hadi diyelim israil filistin kıyılarında da söz sahibi (yok öyle bir şey)

ne bok yemeye gemiler daha 80 km açıkta uluslararası sulardayken taciz edildi, saldırıldı bana açıklayabilir misiniz ?

açıklayamazsınız. korsanlığın kanunsuzluğun başka bir açıklaması yok.

ama bir şeyin açıklaması var.
israil i savunarak ya cahil, ya kötü niyetli ya da gerizekalı olduğunuzu gösteriyorsunuz.

edit: neyse cevap veremeyince çarpıtma yapın. devam edin evladım siz.
nasıl yunanlılar kandile kervanla gidip ekmek su taşıyamazsa israil düşmanlarıda hamasa bi bok taşıyamaz gerçeğini bilmeyen insanın 1500 insanını öldürtüp yaptığı şovun kaymağını bolca yemesinden mütevelit israili taciz edip "anne isreil bizi dövdü" demek istemesidir. ama gördükleri üzere kimse artık yemiyor.

artı hamas kim? rte pkk yala masayamı oturuyorda israil hamasla otursun.