bugün

Zamanla vazgeçersiniz. Anlarsınız hiç birşey sizden önemli değil.
yaşadığım durumdur. faydasını da zararını da gördüm.
Arabayı kullanmanız yasaklanabilir. Yaşadım ondan biliyorum.
Geçici bir durum.

Temel ihtiyaçları karşılanmayan insanlar sinirlidir dikkat edin.

Ya seveni yoktur ya parasi yoktur. Bu ikisi doyurucu seviyede olan insanlar pek sinirli olmazlar.
karadenizli olmamdan mütevellit biraz sinir var. ama çok sabırlıyımdır yeter ki patlama noktasına kadar getirmesinler. çabuk da sakinleşirim.
olmak isteyip ama asla olamadığımdır . ama aşırısıda cidden insan kaçırıyor dozunda bırakmak lazım .
ama böyle insanların gerçekten genellikle kimselere göstermedikleri bi yumuşak tarafı oluyor .
sizde, sinirlendirecek şeyler yapmayın o zaman ki, sinirlenmeyeyim diyerek, asla haklı olmayacak bir insan modelidir. sinirlenecek şeyler var, sinirlenmeyecek şeyler vardır elbette. dışarıda birbirine neredeyse her insan sinirli günümüzde. pozitif biri görünce takdir eder hale geldik.
yaşanmışlıklar sonucunda, kışının dış dünyaya karsı kendini koruması için büründüğü kabuktur.
böyle insanların sucu yoktur. kimi fedakârlığının karşılığını alamamıştır. kiminin yarası kanıyordur, kiminin ailesi umursamamıştır. kiminin önüne, ekmek parasını kazansa bile; bir bardak su koymamışlardır.
atlayın binbine, bir sahil orman vs gezin. insanda sinir falan kalmaz.