bugün

geçmişte kaldı artık o günler.
keskün sürke küpüne zarar.
süğürlenmemek lazım.
size evde oturup sigara içtiğim sandalyeyi göstereyim.
her süğürlenişte kaldırıp yere çarparım.
ama hala iş görüyor.
keskin sirke küpüne zarar.
Telefon üzerine iş yerimiz olmasına rağmen bir kere bile yapamadığım durumdur.
sadece bir kez yaptığım eylem. çok sinirlendiğiniz zaman gözünüz hiç bir şey görmez ve fırlatırsınız bütün hızınızla, artık nereye denk gelirse...
yok efendim ben yapamıyorum onu o ekonomik seviyeye erişemedik daha. duvara girişiyoruz bizde.
Akılsızca bır hakerek keskın sırke kupune zarar .

ben telefonu kırıpta rahatlıyan gormedım.
Fakirin cesaret etmediği ve edemeyeceği istir.
telefonunun değişmesinin zamanı geldiyse bu bir bahanedir.
deli yürek çağlarımda çok yaptığım eylem. sebebini bende bilmiyorum..
Ağır derecede gerizekalılık belirtisidir.
bunlar hep çok televizyon izlemekten.

bir çeşit stres savar hareketlerdir.
görsel
Efsane.
Oha lükse bak.
Lisede şuursuzca bir defaya mahsus yaptığım harekettir, ama hiç acımadım değmişti kırdığıma, şimdi mi? kendimi atarım 5 katlıdan ama telefonum 5 cm den dahi düşmesin.
defalarca yaptığım hata veya negatif enerjiyi atma yöntemi. sonunda çok pişman oluyorum ama başka bir şeyi kırmak o negatif enerjiyi attırtmıyo. defalarca kapı, cam, dolap kırmışlığım oldu ama biri bile telefon kırmaktaki rahatlığı vermedi.
Duvarı yumruklarım daha iyi.
yakınlarım yeni telefon alıp eskilerini bana veriyor. genelde kasıyor ve bir takım arızaları oluyor bu telefonların. yakın zamanda 1 tanesini duvarda patlatmayı düşünüyorum 2 tane var insan içinde artistliğimi yapar diğerini kullanırım artık.
Yeni sinirlenmelere yol açmaktır.
En fazla koltuğa fırlatırım, kırmak da ne.. Bazen koltuğa fırlatdıktan sonra sekip yere düşecek gibi oluyor da yüreğim ağzıma geliyor. Hiç benlik şeyler değil.
Hayatimda bir kez 16 yasinda yaptigim ve kopekler gibi pisman oldugum dogrudur.
Yapmak isteyip de bir türlü yapamadığım şey.
Saniyeler içinde pişman olacağınız durumdur.
Ben zamanında sanal bebeğimi kırdığımda içim acımıştı, telefon kırınca neler olur bilinmez. Sinir stres attırır mı yoksa sinir stres sahibi mi eder bilinmeyen durumdur.
Yok aslanim benim dübürüm yemez.