bugün

negatif enerjiyi boşaltma yöntemlerinden biri.
telefona ve paranıza yazık eden boş bir sinirlenme şeklidir.
öfkeyle kalkan zararla oturur.
gerizekalıca bir eylem. basitlik göstergesi.
Yeni bir telefon almanıza sebep olur.
ötesi ya da berisi * sinirlenip telefonu denize fırlatmaktır.
fazlasıyla salakça bir eylem ama sinir işte. bir nokia 5800 xpress music'e mal olabiliyormuş.
birkaç saat önce tv'deki programı izleyemediğimden dolayı uyguladığım eylem.

kırdığım telefon daha önceden tamamen bozuktu ama hala hıncımı alamadım
Yapıldı. Duvara fırlattım. Aynı yöntemle bir de notebook kırdım. Evde denemeyiniz.
ne kadar sinirlensem de elim telefona gitse de bir türlü cesaret edemediğim, eğer kırarsam pişman olurum diye düşünüp yapmadığım eylem.
sinirlenip telefon kırmak sinirlenip telefonu duvara firlatmakla olur. sinirlenip telefonu fırlatmaktaki mantık hayattaki yetersizlik ve eziklik hissini eşyalardan çıkarmaktır. Saçmadır ama insana rahat batar ve çaresiz hissederse yapar.
Sinirlendiğinizin sikinde olmaz. GavUra kızıp oruç bozmayın.
Fakirlikten bunu bile yapamıyorum. Telefonun kabını falan fırlatıyorum ben, idare ediyor şimdilik.
kalp kırmaktan iyidir.
akıllı telefonlar icat edildiğinden beri yok olan eylem.

4000 liralık telefonu kırmak göt ister.
(bkz: düz telefon kullanmak)
kırdın beni god damn it kırdın.
göt ister. yada milyoner olmayı.
sinirlenince telefonu nasıl kırabiliyorlar? ben bi keresinde telefonu yanlışlıkla çekyata düşürdüm, aklım gitti telefonu bişey oldu diye.
Bir kere yaptım ama daha çok hayalkırıklığı vardı.

Yazık s3 ne çekmişti benden 4.5 yıl boyunca...
eski model telefonların başına en çok gelen şey.
Şu an aklımda en az 3 telefon var kırdığım.... Bundan sonra fırlatırken yatağa, kanepeye falan atmak lazım...
öfke kontrolü olmayan insanları biraz olsun rahatlatan bir eylemdir ama bu düpedüz mallık olduğu gerçeğini değiştirmez. cep telefonlarına son 3 yılda 10 bin tl para harcayan ve şu an emanet nokia e72 kullanan biri olarak söylüyorum bunu.
ya ben sinirlendiğimde telefon kırsam ailem beni dinlene dinlene döver Aq Nediyon sen.
sorhoşlukla birebir alakalı olan eylem, ne kadar alkol o kadar masraf.