bugün

En son saçı şekil olduğu için aynaya kafa atan bile vardır.
Sinirli iken duvarı pamuk gibi hissederken bir zaman sonra parmaklardaki eklemlerde uzun sure acı hissedersiniz. Parmaklar kanar hatta yamulur. Atmayın işte...
Bir Anlık sinir boşaltma hareketidir. Çok abartıp eli kırmadıktan sonra karşıdakine yumruk atmaktan daha mantıklıdır.
Duvarla insan arasında varolan sınırlı sayıda ki etkileşimden biri.

1-Duvara işemek
2-Duvara yaslanmak
3-Cinsel birliktelik sırasında partneri duvara yaslayıp etkileşime devam etmek
4-Duvara bilimum uzuvlarla şiddet uygulamak
5-Duvar yazıları, afiş vs.
6-Düz duvara tırmanmak

Aslın da şimdi bakınca duvarla baya içli dışlıymışız
duvarın ağzının burnunun dağılmasına neden olacak olan eylem.

şiddet iki türlüdür:
1-kişinin çevresindekilere uyguladığı şiddet.
2-kişinin kendisine uyguladığı şiddet.

1. türü her babayiğit yapamaz. nedeni belli. insanda var olan inhibisyon mekanizması. herkesin bir şiddet eşiği vardır. ve bastırma mekanizması, toplumsal normlar, hukuk kuralları gibi nedenlerle çoğu kimse o eşiği aşamaz. bir kere aşınca da bunun aşılabilir bir durum olduğunu görür ve sonuçlarına göre eskisinden daha rahat şiddet uygular veya uygulayamaz. her neyse, asıl konumuz bu değil. gelelim 2. tür şiddete.

2.tür şiddet ise; kişinin içinde doğuştan var olan saldırganlık dürtüsünü yine yukarıda saydığım nedenlerden ötürü dışarıya yansıtamaması ve kendine yöneltmesidir. intihar gibi, vücudu jiletleme gibi. duvara yumruk atmak da aslında bir nevi 2. tür şiddet. gerilimi azaltma, karşıdaki kişiye zarar vermeden öfkeyi dindirme niyetiyle yapılır. kısmen de yelpaze görevi görür. ruh serinler.
Mal insan hareketi mal lan bunlar.
Boksör kırığı ya da halk arasındaki adıyla torus kırığına sebep olabilecek harekettir. Nereden mi biliyorum?

Denemeyin çok acıyor amk.
duvarda köpük yalıtım var ise içe doğru çökmesiyle sonuçlanan eylemdir. ayrıca çok da acıtmaz.
malmiyim ben amk sinirliyken bile dusunup yastik felan firlatiyorum.
Evet geçen ay reddettiğim ve arkadaş kalmak istediğim çocuk bunu yaptı. Ama şaşırmadım ondan beklerdim. Küçük kardeşi kendi kucagindayken ölmüş yaşadıkları zor bişey değil ufacık şeyde bu bile karşısına çıkıyor mallıklarından dolayı değil yani.
görsel
Enayiliktir. Evet.
Ben bikere yaptim elim bir hafta şiş gezdim. Allahtan kemiğim catlamadi. Havan kime yabancı derler adama.
Sayko tiplere ait bir özelliktir.
Şuursuz kamyon kıvamı tepkileriyle, ne denli iğrenç göründüklerinin farkında olsalar keşke.
Şebek!