bugün

tanışırsınız, çok nazik, kibar ötesi, ahlaklı kız işine gelmeyen bir durum olduğunda bir anda canavara dönüşebilir. ister istemez şaşırırsınız. oysa siz bir yanlış yapabilirsiniz, o veya bu sebepten bir anlaşmazlık olabilir. bir anda 180 derece dönmeye utanmıyor musunuz! neyse ki bu tarz durumlar sizin gerçek yüzünüzü ortaya çıkarıyor. okuduğunuz okul, çalıştığınız firma, mesleğiniz, sosyal çevreniz gibi şeylerin tüm etkileri siliniyor...
narsist kişilik göstergesidir. kaçınız...
duygularını kontrol edemeyen kızdır.
Malesef dahil olduğum kız grubudur. Ama etkisini azaltmak için sinirlendiğimde insanlardan uzaklaşıyorum, mantıklı değil mi?

Not: o kız 360 derece dönerse aynı yere gelir yalnız. 180 derece olmalıydı.
nazik, kibar ve ahlaklı tavırlarının rol olduğunu ispatlayan kızlardır.

kişinin gerçek hali çaresiz kaldığı anda ortaya çıkar.
bu kızlar aynı zamanda manüpilite etme konusunda da uzmandırlar.
elini çantasına götürene rastlamışlığım var. herhalde içeride biber gazı falan bulunduruyor. 10 yıllık muhabbette bile karşısındaki kişiyi çözemeyen aptal kızdır. mal mı salak mı ne. üstüme iyilik sağlık. sen atak yapana kadar ben seni arabanın koltuğuna emniyet kemeriyle bağlarım salak şey. neyse, sonra eve bıraktım ve dönüşte "al çirkefliğini sok g.tüne g.tüne" şarkısını söyledim.
sinirlendiğinde salon erkeği çizgisinden asla çıkmayan beyefendilerin eleştirdiği kızlardır. bunca küfür, şiddet, baskı, hatta cinayet vs. arka sayfa haberleri hep bu kızların eseri zaten.
ikiyüzlülüktür. Mesela tatlı tatlı konuşan bir kız sinirlendiğinde kavgada ağzına gelen küfürü söyleyebiliyor böylesinlere diyeceğimiz tek şey allah ıslah etsin. Bizden uzak dursunlar. Fazla geç olmadan Gerçek yüzlerini çabucak görmek tek temennimiz.
istanbul beyefendilerini üzmüştür.