an itibariyle yaşadığım durumdur. pişkinlikte zirve yapmış bir arkadaşım sayesinde içimde adeta filler tepişmekte , maymunlar daldan

dala atlamaktadır. hepimizin gün içinde çeşitli mekanlarda girdiğimiz bu ruh hali insanı delirtir küçük hanniballar yaratır.
tekrar durumu çok fenadır. belli aralıklarla tekrar edilirse onarması imkansız yıkımlara neden olur. Hele ki bu sinirin karşında ki için bir anlam ifade etmeyeceğini düşünüyorsan o katmerli felakettir. özetle; ben yaptım ve yapıyorum siz yapmayın. Bi sakin olmakta fayda var.
içinden önce 10'a,o da yetmezse 1000'e kadar sayarak atlatılabilecek durum.Bu geceki hedefim 10.000, sakinim ama.
iş hayatına giriş-1.
Fakültedeki yardımcı doçente sinirlenmek,akabinde kadın ağzına sıçsa da susmak. Kardeşim ben aknetrent kullanıyorum,zaten sinir bombasıyım uzerime gelme. Aynaya bakmamıza bile kızıyor kadın ya.
Şu an galatasaraylıların ve trabzonsporluların yaşadığı.*
Şuan içinde Bulunduğum durum. Çıldırıyorum ama kendi kendime. içeri girince gülücük gülücük. ya bugün herşey ters gitmek zorunda mı. Sırf 5 dakika fazla uyudum diye hayat bu kadar zor olmamalı :(
bir şeye sinirlenip ortam dolayısıyla onu içinize atmanız gereken durumlardır.
her zaman yaşadığım durumdur.
üzüntü ve kederden çıldırıp da belli etmemek zorunda olmak kadar kötü değildir.
Daha da sinir bozucu olan durumdur.
hayati mesela olmadıkça yapılmaması gerekir. sürekli hale gelirse size zararlıdır çünkü, sinirlendiysen sinirlendin ne hesap veriyosun millete. ağlayarak yıkıp dökerek küfrederek mi rahatlıyorsunuz? rahatlayın ucunda ölüm yok.
Bazen sinirden çıldırırsın ama belli edemezsin. Dişlerini sıkarsın. Patlama noktasına gelir ama susarsın.
Sırf karşındakini kırmayasın diye.
Sinirden çıldırıp bu negatif enerjiyi aile bireylerime yansıtmıyorum. Çünkü bunu yapmak zorun da değiliz ve değilsiniz. Ayrıca bu tür negatif enerjilerinizi bedeninizden atmak için kendinize bir sosyal aktivite bulmaya çalışın. Defalarca yaşadığım bu problemi çözmem zor olmadı.
Aslında öğrenilmesi gereken hayat kurtaran bir tavır olabilirdi fakat bana olay anında sustukça titreme geldiği için çoğu zaman birkaç dakikalık es kadarını başarabiliyorum. Baktım devam ediliyor bir iki hareket yapıyorum muhattap gitsin diye. ısrarlı tavırlar sürüyorsa artık sonu taktir edersiniz ki felaket.