bugün

geçenlerde sinemada dunkirk izliyoruz arkadaşlarla. en arkanın bi onundeyiz. Salon cogunlukla boş bizim arkamızda da yaslari 20 civari bir cift var. ilk baslarda bunlardan opusme sesleri falan geldi lakin filmin sonuna dogru filmde yuksek sesin hic kesilmemesine guvenen cift isi ilerletmis. Bunlar filmin sonuna dogru ilk defa konusmaya da basladilar sonra film bitmeden cikip gittiler. Megerse bizim arkadas bu sesler ne deyip arkasina bakmis sakso cekerken gormus kizi. bunlar da utanip soylene soylene salondan cikmislar.
A yıp. Kesinlikle ayip. Isteyen istediğini yapabilir tabi ki ama halka açık ortamlarda olması hoş değildir. Söylenmişler bir de.
uygundur yapılır, ama sinema boşsa ben önümdeki sırada kimse olmamasına dikkat ederdim, o adamın yerinde olsam. ya da durum garanti diilse, sakso olayı olmaz.

yani bunlar normaldir- geçenlerde - almanya´ da gazeteye çıktı, polisler otobanda araba kullanırken bi çifti yakalamışlar, herif biraz yalpa falan yapıyomuş galiba- da bu konunun gazeteye çıkmasına sebep olan şey ise- ceza tutanağına, aynen "kadını şöföre sakso çekerken yakaladık !!" yazmışlar...

yani adamlar devlet arşivine böyle geçmiş. geçen okuduğumda gülmüştüm.
izmir Palmiye AVM'nin sinemasında olduğuna iddiaya girerim.
arka taraflarda oturuyorlardı heralde ışığın ulaşmadığı yerdelerdi yoksa insan annesini nasıl tanımaz.
Avm emzirme odası daha uygundur.