bugün

(bkz: hancock)
Teyzemin kızı götürmüştü. Ben hiç gitmedim deyince abisinden borç almıştı çok iyi hatırlıyorum. O zamanlar 5 tl idi sinema bileti.
Anasınıfındayken öğretmen tüm sınıfı kayıp balık nemoyu izlemeye götürmüştü. 6 yaşında kız sevgilim vardı onunla arkaya oturup izlemiştik. Yaşlandık artık, güzel günlerdi.
(bkz: hayalet gemi)
ilkokul 5 veya 6. Sınıftayken abimle beraber gitmiştik geminin balo salonunda bulunan herkesin keskin bir tel ile ortadan ikiye ayrıldığı sahne dün gibi aklımda, zaten o gün bugündür korku filmi hastasıyım.
musallat. (korku filmi) burak özçivit tabi o zamanlar sübyan.
Titanic .
Harry Potter serinin ilk filmi.
KELOĞLAN KARA PRENSE KARŞI.
evet aslan kral cıları görelim.
Yıl:92-93
Yer:Yatağan termik santrali TEK sitesi sineması

Bir türk filmiydi ve ben filmi algılayamayacak kadar küçüktüm. Ama ya kadir inanır yada Cüneyt arkın filmiydi.
aslan kral çok klişe oldu artık ben size başka bir isim söyliyeyim. vakti zamanında mulan diye bir animasyona gitmiştik abimle.
hatırladığım en eskisi altın pusula adlı film.
maskeli beşler.
pinokyo diye hatırlıyorum hafızam beni yanıltmıyosa sene 95 veya 96.
hababam sınıfı 3.5. o zamanlar güzel gelmişti ama şimdiki aklım olsa asla gitmezdim. yaşıma çok uygun muydu ona da emin değilim gerçi. 12-13 yaşında falandım sanırım.
Sinemada ilk izlediğim film Hep Yek idi. 3.'sü çıkmış. Yeri ayrıdır bu filmin bende. Bakalım beğenecek miyim.
1996 yılında o zamanlar kadıköyde as sineması vardı, notre dame kamburu filmi.
Veda filmini izlemiştim sinemada sessiz sessiz ağlamıştım bir köşede.
delibal'ı izlemiştim ve üstelik bi kızla bile degil erkek bi kankamla lanet olsun.
Sene 1981 filandı bafraya teyzemlere gitmiştik. Ne yalan söylüyeyim şimdi Filmin ismini hatırlamadım, çok ufaktım. Seneler sonra 90 larda gittiğim minyeli abdullah çok büyük gişe yapmıştı. Bak O hafızamda kalmış.
ikokulda sınıfça 120"ye gitmiştik bütün sınıf ağlamıştı.
(bkz: iki başlı dev)
Senesini hatırlamıyorum ama sinema sektörünün önü filmlerinden olan korkunç bir film 1 i izlemiştim sinemada ilk defa.
93te aslan kral vizyona girmişti. pek izledim denemez aslan kral tepeden düştüğünde aslan kralı kurtarın diye bağırıp ağlayıp sinemadan çıkmıştım.
uzayın merkezine yolculuk güzel bir filmdi.
sinemaya ikinci gidişim kuzenlerimin zoruyla olmuştu, kurban bayramında topladığımız harçlıklarla testere'yi izlemeye gitmiştik. pişmanım.(Not: o vakit vejetaryendim)
gora. 2004 yılında bilgisayarlı muhasebe sınavından 100 aldığım için hocam ödül olarak göndermişti, yamulmuyorsam abimle gitmiştim.