bugün

Kurtlar vadisi Irak.
Sanırım (bkz: babam ve oğlum)
eşkıya
defalarca izledim hala izlerim ilkler unutulmuyor.
gönderilmemiş mektuplar...
2001 senesi idi sanırım beylikdüzüne annemle teyzemlere ziyarete gitmiştik. Oradaki avm nin içinde sinema varmış kuzenimle bana bilet aldılar patlamış mısır da alıp oturup çizgi film izlemiştik. Filmin adı tarzandı hiç unutmam.
saray sineması bi'de hülya sineması vardı bilen bilir.
gora. 2004 yılında bilgisayarlı muhasebe sınavından 100 aldığım için hocam ödül olarak göndermişti, yamulmuyorsam abimle gitmiştim.
uzayın merkezine yolculuk güzel bir filmdi.
sinemaya ikinci gidişim kuzenlerimin zoruyla olmuştu, kurban bayramında topladığımız harçlıklarla testere'yi izlemeye gitmiştik. pişmanım.(Not: o vakit vejetaryendim)
93te aslan kral vizyona girmişti. pek izledim denemez aslan kral tepeden düştüğünde aslan kralı kurtarın diye bağırıp ağlayıp sinemadan çıkmıştım.
Senesini hatırlamıyorum ama sinema sektörünün önü filmlerinden olan korkunç bir film 1 i izlemiştim sinemada ilk defa.
(bkz: iki başlı dev)
ikokulda sınıfça 120"ye gitmiştik bütün sınıf ağlamıştı.
Sene 1981 filandı bafraya teyzemlere gitmiştik. Ne yalan söylüyeyim şimdi Filmin ismini hatırlamadım, çok ufaktım. Seneler sonra 90 larda gittiğim minyeli abdullah çok büyük gişe yapmıştı. Bak O hafızamda kalmış.
delibal'ı izlemiştim ve üstelik bi kızla bile degil erkek bi kankamla lanet olsun.
Veda filmini izlemiştim sinemada sessiz sessiz ağlamıştım bir köşede.
1996 yılında o zamanlar kadıköyde as sineması vardı, notre dame kamburu filmi.
Sinemada ilk izlediğim film Hep Yek idi. 3.'sü çıkmış. Yeri ayrıdır bu filmin bende. Bakalım beğenecek miyim.
hababam sınıfı 3.5. o zamanlar güzel gelmişti ama şimdiki aklım olsa asla gitmezdim. yaşıma çok uygun muydu ona da emin değilim gerçi. 12-13 yaşında falandım sanırım.
pinokyo diye hatırlıyorum hafızam beni yanıltmıyosa sene 95 veya 96.
maskeli beşler.
hatırladığım en eskisi altın pusula adlı film.
aslan kral çok klişe oldu artık ben size başka bir isim söyliyeyim. vakti zamanında mulan diye bir animasyona gitmiştik abimle.
Yıl:92-93
Yer:Yatağan termik santrali TEK sitesi sineması

Bir türk filmiydi ve ben filmi algılayamayacak kadar küçüktüm. Ama ya kadir inanır yada Cüneyt arkın filmiydi.
evet aslan kral cıları görelim.
KELOĞLAN KARA PRENSE KARŞI.