sivrisinek vızıltısından uyuyamadığınız sıcak gecelerin tek kurtarıcısı, kahraman aerosol. (bkz: sivrisinek sıcak ve uykusuzluğun karışımı)
bi başka açıdan bakılacak olursa sinekleri tedavi etmek için de kullanılabilir.
Hayvansever ülkem belediyeleri tarafından, yazın ishale karşı sineklere LEvend marka kamyonetle sıkılır. *
hasta olan sineğime sıktığımda sineğimi öldüren ilaç bu ne terbiyesizlik yaa. ilaç diye nasıl piyasaya sürerler. hiç mi düşünmüyorlar hasta sinekleri. ağlıyorum şu an.
1)Grip olan sinekler kullanır. 2)Uçmakta olan kanatlı haşere silahı. 3)Sinek öldürme puanı düşürücü.*
insanı zehirleyip öldüren fakat sineğe üf bile demeyen modelleri tehlikelidir.
insanların gece rahat uyumasını sağlayan naçizane icat.
Sineği öldürmeyip, duyularını engelleyip bulunduğu mekandan kaçırdığını iddia eden ilaç çeşididir. Tabii ki yalan olduğunu düşünüyorum, hangisinin üstüne denk gelecek bir şekilde sıkar isem geberip gidiyorlar.
istanbul'da midesine kaçan sineği öldürmek için ağzına sinek ilacını sıkan kişi zehirlenerek ölmüştür.
allerjen gözetmeksizin havaya bodoslama sıkılan gaz. buna karşı alerjisi olanlar var mıdır acaba?
ilacı nasıl yaptıklarını hiç anlamıyorum hiç bir işe yaramıyor.
bazı insanların ağzına ağzına sıkmak istediğim ilaçtır.
Sinek diye başlık açıp sivrisinekten bahseden yazarın kafasını mazur görüp en iyi sinek ilacını söyliyim. Ürün: Agita üretici firma: Elanco Company.
Sinekleri, Öldürmeyip belli bir süre sadece sersemleten üründür.

Sıkınca veya kullanınca belli bir süre ortadan kayboluyorlar, yarım saat sonra yine pike yapıyor ipne sinekler.
kendi üstünüze sıkmayın mal gibi.

eskiden iskenderunun sivrisi aşırı çoktu... bizim enişte dayanamamış artık ilacı vücüduna sürmüş... şu eski model suyla karıştırılıp el pompasıyla sıkılanlardan.
bizim kimya mühendisi hala oğlu fark ediyor allahtan da, hastaneye yetiştiriyorlar.
kimyasal zehirli galiba.