bugün

Lookin tanırım çok datludur oyy yirim.

Geri kalan ikisi için mastercard.
Sözlüğe değer katan üçlü.

Not: keremgo entrysi.
O nasılsa gelip böyle yazacak ondan önce ben yazıp önünü tıkadım.
sözlüğün en boş üç tipi. evet.
mod lar tarafından korunan liseliler.
Bir eni vici vokke değiller.
Her ne olursa olsun haklarında bu kadar konuşulmasında onların dışındaki üyelerin de payı var.
Popi olmak için doğru yolu bulmuş yazar beyanı.

Hahaha.

Periscopta seviştim dal daşşak sergiledim yalanı bile bloodynin tığı, benim çaylaklığım, paradisenin ped tercihi kadar olmuyor, hit alamıyor.

Yazık ya.

Erkeğin ilgi isteme şekli de ayrı konik oluyor, evet konik!

Not;Bir de ben ne yaptım olum sana, merabam bile yok zaten bugünlerde kime iyi niyetle yaklaştı isem 180 derece riyakar çıkıyor. Olum önemsemeyin böyle şeyleri ya hahaha.
milyonların bacısının olmadığı yerde lookine monica bellucci derlermiş.
(bkz: don t feed the troll)
Yanlarına titanik filmindeki batan gemi nickli yazarı da eklemek lazım.
Kimi yan yataar,
Kimi ufka bakar,
Kimi de konuştukça batar,
güzel ülkemde...!!!!

heey yavrum hey..!!!
Bunlar her turlu pisligi yapar ufacık katkıları yoktur ama ne hikmetse modlarımız görmez.
bu üçü beraber anılmamalı keza paradise05 zeki birisi.
komodine bırakılan para, memeleri dizine inmiş nine ve kanlı nigar.
serbest çağrışım.
(bkz: çaylak is coming)
Paradise bu diğer ikisi yanında melek kalır. Bir lookin istedi diye mod kankaları mı artık neyi bilemem sesli entry getirdi adamlar. Evet.
Lan olum millete olmadık iftiralar atmaktan vazgeçin. Ne biliyosunuz da ezbere konuşuyorsunuz? iki memeye iki kalçaya iki seksli entry e tav olacak tiyniyette insanlarsanız tamam eyvallah. Bunların meşrebi bu derim anlarım.
Akıllı çocuk cici çocuk rolleri kesip de millete iftira atmayın ananızın amı yemeyin.
(bkz: threesome)
bir kadına, hakkında hiçbir şey bilmeden hem de, iftira atabilecek kapasitede şeref yoksunu olanların, etik dersi vermeye yeltendikleri mevzu.

karakter sahibi olmak hakkaten herkese nasip olmayan bir şey.