bugün

sözlük içinde sayıları oldukça fazla olan maldır. ulen arkadaş nedir sizdeki bu ayar vereceğim diye götünü yırtma merakı. bak gelir şimdi gene birisi. sendeyiz merkez. evet.
içimde kalacağına dışarı çıksını benimsemiştir. mal değildir.
(bkz: sakin ol şampiyon)
canı sıkılan maldır.
(bkz: mal beyanı)
Silinecegini bildikleri halde artı oylayan anlayıslı kardeş yazarlAr oldukça mallıkla açıklanmayacak ve sonsuza kadar sùrecek eylem. sakin ol canıtın
eğlenmek isteyen yazar davranışıdır. ah bi de bunu modlar anlasa... ah bi de diğer sözlükler gibi serbest olsa.. ah bide moonlight sonata'nın beresini kargalar çalsa. değişse artık şu düzen. sevişsek şöyle doya doya.. ahhh ah.. nerdeee. nato kafa nato mermer amk. bence boş bkz veren değil silen salaktır reis. evet doğruya doğru. bi yönetici senelerdir bu kadar kör olamaz. yazarların önüne bu kadar bariyel koyamaz. benim mantığım bunu redediyor. ret değil, redediyor. çok gıcık bi şey amk.
silineceğini bile bile yapılan bakınız verme işlemidir.
ayrıca bakınız verdik silindi efendim.
(bkz: duydum ki formatın amına koyuyormuşsun koyma)

gerçekten doldurulması gereken, buna değecek bir bakınız verirsin amenna. ama 'herkez yazmış amk aahahaha' diye bakınız verirsen yersin gammazı.

genellikle aklı sıra ayar vermeye çalışan yazarların başvurduğu eylemdir.

bu tarz bakınızları gammazlayan gammazların ellerinden, silen modların alnından öpüyorum.
sözlükte bolca örneği vardır. evet.
işte (bkz: bakınız vermenin hissetirdiği doyum).dur