bugün

bir kitap adı. güzel konulardan bahsedeceği kesin.
zall yazdı diye googledan araştırdığım ama bir sonuç elde edemediğim kitap ismiymiş. büyük ihtimalle onion uzantılı sitelerde satılıyordur. çünkü zall söyledi erişilmesi kolay olmamalıydı tabikide. hehe
serkan inci ve ismail alpen kitaba koydukları bu isimle slikon vadisi çalışanların saçlarının da yağlı, kokuşmuş ve pis mi olduğunu ima etmektedir?
Muhtemelen cumhuriyetin ilk yıllarına düşmanlık ettikleri, inönü'ye sövdükleri ve bol bol Akapeye selam çaktıkları kitaptır.
Umarım yanılırım.
Ayrıca bu kitabın tek bir sayfasını dahi bu ikiliden biri yazdıysa yılmaz Morgül gelsin bana kaysın.
edindiğim bilgilere göre kitap kapağını paintten yapmışlar.
herhangi bir bilgi ya da ülkemiz sorunlarına çözüm önerisi sunmayacak dolayısıyla zaman kaybından başka bir halta yaramayacak kitap adı altında sunulan kağıtlar bütünü.
Pdf linkini bulursam indireceğim kitaptır.

Ahhhah adamın sitesinde adamın kitabı için korsan arayışındayım. Umarım hoplatmazlar beni sözlükten.
Basılı ürünler sürekli pahalanıyor o yüzden pazarda çiğdem satmak için gereken külah hammaddesi açısından fırsatlar barındıran kağıt tomarı.
sözlüğe yazdıktan yaklaşık 9 ay sonra yayına çıkmış kitap. konusu çok güzel. sosyotrend'de anlattığımız konuların temel felsefesini oluştursun diye yazdık. insanları belli bir kafaya getirmek için gayet mantıklı bir kitap. çoğu insan hayatla alakalı düşünceleri yanlış hatalı. bu kitabı okuyunca hafiften doğru yola giriyor dünyaya bakış açıları. bütün ömrünü hatalı bakış açısıyla yaşamak da hiç zevkli ve faydalı olmasa gerek. bir an evvel kafa açıcı bakış açısı tamir edici bişeyler yapmak lazım. bu muazzam kitabı okumak gibi. tekrar okumayı bile seviyorum valla.
görsel
zall bize bu kitabı dağıt lan allahsız demiycem. olmaz çünki.
adam cimri.
sirkan a bişey demiyorum. muaatabım deyilsin sirkan.
Zall ın yazdığı kitap. Her sözlük yazarının kitaplığında olması gereken muazzam eser. Almayan kaldı mı..
Serkan inci ve ismail Alpen'in yerli teknolojiyi, sosyal medyayı, veri merkezlerini; Türk Devleti ve halkının günümüz dünyası ve teknolojisi ile eksik veya iyi yanlarını irdelediği 2018 yılında yayınladıkları kitabıdır. iç sayfalar ve kapak için: https://youtu.be/vhjH-16UA2c