7ci nesil yazardır, benim canımdır, cigerimdir, hoş gelmiştir...
hoşbulmuştur, boşluğu doldurmuştur.
komik nesildaş.
sanirim kendisi gurcu.
nickiyle şaşırtmıştır. anlamı nedir diye sordurtmuştur. *
şahsım hep aşıktır ve yüreği buna bu yaşına kadar dayanmıştır.
birinci dereceden aşık bir yazar arkadaşımızdır.
nicki okunduğunun aksine daha da kötü anlamlar içerendir.
daha fenası da şudur ki; hislerinin kurbanı olmuştur, oluyordur.
şahin görünümlü, aslan yürekli yazar. nicke bak, nicke... böylesi yürek ister.
sikvaruli; gürcüce bir kelime olmanın yanında hoş bir anlamı yoktur. o yüzden gürcüce yazılmıştır.
çok kral bir sözlük elamanı arkadaşımızdır. lakin kendisi bana kısaca halka diyebilirken, ben ona kısaca ne diyebileceğim konusunu çözebilmiş değilim.
bana bira ısmarlayacak yazar. gelicem valla.
bira memleketinde biranın lafı edilmez. bekleriz bira yanında sohbet sevenleri.

edit: kim bira sevmiyor?
sözlükte bilmediğim bir olayda bana yardımcı olmuş yazardır. minnettarım, teşekkür ederim...
nesildaşım. hoş gelmiş oda benim gibi sevimli yazar.
çaylak yapılıyorsun tamam. herkesin her gün yazdığı bir bakınız yüzünden çat diye oluyor ona da tamam. ancak özel mesaj atamamak ne kadar kötü arkadaş! serzenişinde olan yazardır. benimdir o. of ulen of.
geçtiiiii! geçtiiii!! gömleğimdeki mum lekesi geçti. verdiği tavsiyelerden ötürü bu entryi borç bilirim. teşekkür mahiyetinde. *
geleceği görüp kahinlik yapan birilerine ihtiyacı olan, neşe dolu hayatının baharında olan yazar.
pratik çözümlerin insanı. * *
bana hala bira sözü olan yazar.
(bkz: sikdiven)
kahin ahtapot paul un önüne tek kutu koyup onu seçmesini isteyen kişilik. en olmadı taksim deki yeni kahine bedavadan fal baktırmak ister bu gönül. *

edit: küçük klavye mağduriyeti giderildi.
bira sözünü asla unutmayan, içiciyi bekleyen kişi. *
telefonu çekmeyen yazar.
gece gece kapsama alanının hışmına uğradığımız ufacık tefecik içi dolu turşucuk.
geyik insanı.
gülüşüne hasta olunası, şarkı söyleyişine ölünesi, dans edişine intihar edilesi hatun kişi.