bugün

Eğer bir köpek kapkaraysa o şeytanmış. Gücümüz yetiyorsa öldürmeliymişiz.
Hamile hatun, dışarda gezmesin, evinde otursun...
Bi s..tir git!!!
Cocuk cok farkli yaklasmis olaya.
Sebebini bilmemekle birlikte dini kendine tabu yapan insanların %80i cahil ve gerizekali insanlar.

Bu kadar boş adamlarla bu ulkede yaşamak, ne bileyim, cehennemde % 20 indirim almayi gerektiren bisey olmalı.
içki içersen kesin cehennemliksin.
Be şerefsiz tamam içki haram da kesin cehennem yorumu sana mı kaldı ulan köpek. Bunlar içki içmez ama haram yerler, kaçak fatura işi yaparlar, her haltı yaparlar ama içki içmezler kesin cennetlikler.
demokrasi mitingine gerçekten demokrasi için gittiklerini söylemeleri.

demokrasi bizim için amaç değil, araçtır diyen zatı muhterem kabak gibi karşımızda duruyorken mi inanacağız demokrasi sevdanıza?

bsg.
en sikiklerinden birinin cevabı şurada (bkz: kurtuluş savaşı nın bir senaryo olması/#29216815) verilmiş olan zırvalardır.
herhangi bir konu hakkında yaptıkları tüm yorumlardır. gerçekten bilgisizler lan öyle böyle değil..

bu yazdığım şey din tüccarları için ancak sap ile saman karışmasın birbirine. kendi halinde inançlarını yaşayan insanlar ile alıp veremediğim yok aksine onların arasındayım. ibadetini sadece allahın rızasını kazanmak için yapan adama kim ne diyebilir v o adamlar kime ne diyebilir. işinde gücünde herkes ne güzel..
Bu kadar bozuk moralle beni güldür dü ya.

Ay beynini ben senin!...

Bu kadar cehalete gerçekten çok üzülüyorum.

Yazık , çok yazık...
insanı dinden kitaptan soğutan zırvalardır. Bu şuursuz yavşaklarla aynı havayı solumak bile tiksinti oluştururken aynı inancı paylaşmam söz konusu dahi olamaz.
görsel