Dünyanın neresinde görülmüş lan yüzde 10 luk bir kesimin yüzde 90 lık kesimi bu kadar rahatsız ettiği?
Ulan 10 çocuk bir araya gelse kocaman adamı bile yere sererler.

Peki nasıl oluyorda yüzde 90 lık kesim siyasette bu kadar eli kolu bağlı oturuyor?
Cevabı basit. çünkü adamlar aslında kağıt kaplan kadar gücü yok akp linin chp liye chp linin akp liye mhp linin her ikisine olan düşmanlığından besleniyorlar. aslında bi siki doğrultamayacak kadar basiretsiz insanlarla uğraşıyoruz ülkecek. evet düşmanlığımız yüzünden ölüyor o şehitler bunu göremeyip hala partizanlık yapan oy verdiği partiyi delicesine savunan insanlar artık komik olmaktan çıktı ibretlik olmaktan da çıktılar artık ciddi ciddi ülkecek geri zekalı olduğumuzu düşündürecek seviyede partizanlığımız var. yazıklar olsun lan bize. kıçını milyarlık koltuklara yaslayıp uyumakla vakit geçiren insan müsvettelerini savunacağız derken koskocaman ülkeyi parçalanmışlığımızla savunmasız bıraktık. sikeyim sizin oyunuzu sikeyim sizin partinizi hepimiz şerefsiziz.

Edit: kusura bakma kardeş ama ne tazık ki ben hem vallahi hem billahi üzülüyorum ölen insanlar için ve bu ölümlerin "asıl" nedeni bu kadar açıkken birilerinin başkasına duyduğu kin yüzünden her şeyin kötüye sinirlenmesine üzülüyorum sinirleniyorum ama sorun değil sende bana sinirlen ne olacak?