Başlığını görünce " evde hep gülen biri " diye şarkıya baslamama neden olan bir zamanların popüler dizisi.
bir selena değildir.
Jenerik müziği hala aklımda olan, ilkokul öğretmenimizin yasakladığı fakat bizim izleyip ertesi gün gizlice konuştuğumuz dizi.
keşke gerçek olsaydı.....

görsel .
Küçükken inci turkaya aşık olmuştum bu dizi yüzünden vay ne zaman çabuk geçmiş.
Selena çakması bir dizi.
burdaki gerizekalı çocukların birbiriyle sevgili olmasından utandığım için çocukken sevgilim olamamıştı.
evde hep gülen biri.
Biri beni o zamanlar ışınlasa ya.
Ya da siz durun zaman geriyeee aksııın.
tek mutluluğumdu sanırım o zamanlar müziğini duyunca heyecanlanırdım.
Bücür cadı dan sonra en çok izlenen 2.sihirli perili dizi.
Sonradan selena, hayal ve gerçek falan yaptılar ama tutmadı.
Ne izlerdik beee. Cocuklugumuzun dizisi. Evde hep gulen biri. Sanki bizden biri. Hem gercek hem de peri masallar diyarindan geldiiiii. Sende ritimle okudun demi farkindayim.
görsel
sabaha kadar sol frame'in zirvesinde olmayı başardı bu başlık...

ulan kimlerle yazıyorum bu sözlükte aq..

t: bir tek bölümünü bile izlemediğim dizi.
görsel
görsel
Bazen dudu periyi çağırıp zamanı geri almak bazen de betüş peri gibi birine kırılınca bulutlara çıkıp yalnız kalmak istiyorum. Kahrolsun fanilik
zamanında 'zaman geriye aksın' diye çok bağırtan dizi. çocukluğumu hatırlatır bi bu bi de (bkz: lion king)
çocuk oyuncuların bu kadar büyümüş olmasına inanamadığım dizidir.
görsel
ilk sezonları özlenilen dizidir.
Avni'nin perileri dikizlerken arada da röntgene kayması.
görsel

görsel
Bu ve kurtlar vadisi aynı güne çakışırdı. Ben sihirli annem izlemek için yırtınırken abim eline kumandayı alır bıyıkları terlememiş ergen haliyle polat alemdar abisine özenirdi. Her dizi günü evde kavga olurdu, ben kumandayı saklar abimi çıldırtır sonra babamın arkasına saklanarak nanik yapardım. Babam evde olmadığında şamar oğlanına dönmüşlüğüm de olurdu.
Demem o ki sihirli annem izlemek uğruna ne eziyetlere katlandım ben ya. Ama pişman değilim. Bu arada ben betüşüm!
Arşivden;

görsel
Dizideki hiç kimse defne joy foster kadar başarılı değildi. Hayrandım kadına.