bugün

daha ne kadar saçmalanabilir in örneği görsel
zamanı değerli olanlar balık tutsun daha iyi.
Deli bir Harry Potter hayranı olarak ne yaptıklarını merak ettiğim film.
Allahını seven üzerime full hd link atsın, çıldırıyorum.
ulan ne filmse malum sitelere düşmedi, sanki başyapıt. saçma bir film olduğunu tahmin ediyorum ancak harry potter evrenini nasıl betimlemişler merak da etmiyor değilim. elin amerikanı da filmler üzerine sikimsonik parodiler yapıyor. bizimkilerin parodisi nasıl acaba.
link varsa alırım bir yeşil denilecek başlık.
teneke tiplerin dolu olduğu bir film. anlamadığım bizim film ve dizi sektörü niye böyle ki? bir yerlere varmak için illa birinin torpili mi olman gerekiyor. aykut elmas buradaki oyuncuların çoğundan daha başarılı. ama adamlar vere vere figüranlık veriyorlar. ya da kendileri mi istemiyor anlamak zor.
Bu filmin linkini verene bir kahve ismarlama sözüm olsun arkadaş hiç bir yerde yok bütün sitelere falan baktım yok fragman çıkıyor.Hayır film iyidir kötüdür orasını geçtim sırf merakımdan izlemek istiyorum.
tanım:bulunamayan film.
dip not:Mesaj kutuma filmin linkini bekliyorum.
Saçmalıkta master degree.
türkiye de popüler olan hatta cem yılmaz, sahan gokbakar gibi şahısların sürekli kullandıkları argüman aptal iş bilmez türk imajı veren sözde komedi filmi. bu tip filmleri hiç sevmedim. bu arada bütçeye yazık. bu bütçe ile iran da daha iyi film çekerler!
emek diyenler olmuş. emek olsa nolur ortada sonuç yok!
inci sözlükte hikayeydi bu sonra ibneler fikri çalıp filmini falan yaptılar. çalıntı diye filme giden olmadı imdb'de de siktiler. sözlükte okurken keyifli film hali kötü.
Dün gece niyeyse bu filmi izleyerek uyuma isteği duydum. Sanırım harry potter evreninin büyüsü kıyısından köşesinden bana huzur verir diyeydi.