bugün

Dişleri bilmem ama eski paraları çok güzel parlatıyor.
Bu ürünü dün aldım 1 günde diş hassasiyeti oluştu üstelik dudakları kurutup ağızda uyuşukluk yapıyor, rüyamda dişlerimin hepsi dökülüyordu.
dişleri direk beyazlattığını gördüğüm tek diş macunu.
Dişin doğal renginin beyaz olduğunu sananlara yönelik ürün. Dişleriniz temiz olsun yeter. Zaten dişin doğal renginin yanında yedikleriniz, içtikleriniz yüzünden zaten sarımsı görünecek. Doğalık-beyazlık diye bir şey yok. Beyaz gördüğünüz dişler imlplant, kaplama...vs gibi doğal olmayan dişler zaten.
Sloganı motorları maviliklere süreceğiz olması gereken diş macunu.
Kardeşim iyi güzel beyazlatıyor da o nasıl mavi bir maddeyse öyle diş fırçasına kese atsam ancak çıkıyor üstünden. Lavabosunda mavilikler kalan bir ben miyim?
uzun zamandır kullandığım diş macunu.
benim pek bir sıkıntım olmadı, rengi dolayısıyla ağzıma bir kaç şirin atıp çiğnemişim gibi görünüyor ama olsun (bkz: swh)
Berbattır. Dişlerimin rengiyle pek sorunum yoktu. Sadece çay ve kahveden kaynaklanan basit sararmalar vardı, ki bunları düzenli kullanımda 2-3 liralık diş macunları gayet güzel temizliyordu. Bu diş macunu 5 günde dişlerimi mahvetti, resmen beyazlatmak yerine sararttı. Dişlerim hassaslaştı. Kullanmaya devam edersem muhtemelen ağzımda diş falan bırakmayacak. Sanırım diş minesine zarar veriyor. Tavsiye etmiyorum, kullandığıma pişman oldum. Durduk yere iş açtım başıma.
Şirin babaya SSK'sı çekmiş izlenimi veren fakat süper ötesi bir diş macunu.
Bugün aldığım ama hakkındaki entryleri okuduktan sonra kullanmaya korktuğum diş macunu.
Signal yellow now diye değişikliğe gidilse yeridir dediğim marka.
kilosu 2tl'den karbonat(en az 500 fırçalama olur sanırım) ile daha güzel sonuç edeceğiniz yere 75ml macuna 10 tl bayıldığımız şişirilmiş üründür.
tek kelimeyle berbat bir diş macunu. yani oturup ne kadar kötü bir diş macunu yapabiliriz diye düşünseler ortaya herhalde signal white now çıkardı. white now dediği şey geçici bir boya türü olmalı. çünkü aldıktan sonra üzerindeki uyarıda beyazlığın geçici olduğu (!) belirtilmiş. yani now beyaz ama later beyaz değil. ayrıca bazı kumaşlarda kalıcı leke bırakabileceği de eklenmiş. kumaşta bile leke bırakan kimyasal madde kimbilir dişlerime ne yapar diye düşünürken kullandığımın 3. günü dişlerimin sızlaması ve hassasiyetinin artması ile acı gerçekle yüzleştim. bir işe yaramadığı gibi dişlerde hassasiyete yol açtığı gerçeğine yaptığım çok da uzun olmayan araştırmalar sonucu ulaştım. dişlerinizi fırçalarken mavi bir uzaylı yemiş gibi olmanız da cabası, evlerden ırak.
men versiyonu bildiğin guaj boya olan macun. dudaklarda bıraktığı kekremsi koyu mavilik ile havluları evlere şenlik yapar. diş fırçalamaktan çok tuvalde sanat eseri yapmaya yarar.
ağızda kötü bir tat bırakan, kısa süreliğine beyazlatan diş macunu. burada yazılanları görseydim almazdım be.
bunu yapanın ağzına sıçayım ürünüdür.

Ben günde en az 3 defa dişlerimi fırçalayan bir insanım. Ama bunun yerine sabunla fırçalasam daha iyi amk. Tat yok ağzı kurutuyor bok gibi bir şey.

Sensodin en iyisi bence.
Hem ürünün üzerinde yazar hem de reklamlarda altyapıdan geçer, beyazlık etkisi kalıcı değil geçicidir. Fircalandigi andan itibaren belirli bi saat beyazlık sağlar.
Hakikaten de dişleri mavimsi grimsi bir renge döndüren diş macunu.

Neyse ki signal White now gold ile artık öyle bir sorun kalmadı.
sadece kabını değiştirerek tekrar piyasaya sürüyorlar..
Bir boka yaramamaktadür. Paraniz bosa gitmesin.
Dişlerinizi bir çeşit geçici beyaz boyayla kaplayan diş macunudur. Sabah fırçalarsınız, akşam yine sapsarı olur.
Dişlerini fırçaladıktan sonra lavaboyu da fırçalamak zorunda bırakan, ortalığı masmavi yapan gereksiz diş macunu.
dişlerimin rengiyle bir problemim olmamasına rağmen arkadaşlarımın tavsiyesiyle alıp henüz kullanmadığım diş macunu. burada yazan yorumlara bakılırsa da kullanmayı düşünmüyorum bundan sonra.

edit: kullandım ve fos çıktı. hiç gerek yok bu merete. signal elmalı, colgate misvak, ipana klasik tat üçlüsünden birini seçip yola devam etmek lazım.
dişi sadece kısa bir süre için beyazlatır uzun bir zamana yayıldığında diş kendi renginden daha kötü olur ve dişi korumaz. Pek tavsiye edilmez ancak özel günlerde dışarı çıkmadan önce fırçalanabilir başka da hiçbir işe yaramaz.
içerisinde güçlü aşındırıcılar bulunan macundur. diş minesine zarar verdiği için sızlar. Aşındığı için diş beyazlar.