(bkz: )http://www.youtube.com/watch?v=Ds7dPeUgQeI yaklaşık bir haftadır sigara içmememi sağlayan video. bıraktım galiba.
yalan. 1 paket içiyordum afedersiniz bu ipneleri izledikten sonra 2 pakete çıkardım hayatım karardı.
bence bu sigara içenlere daha çok işkence çektirme, anlık üzüntü vermekten başka bir şey değil. evet, anlattıkları çok doğrudur ama sigara bağımlısı bundan ancak yarım saat, en fazla da 1-2 gün etkilenir daha sonra hiçbir şey olmamış gibi içmeye devam eder. insanlar sigarayı belli bir yerden sonra zevk uğruna içmiyorlar ki, aa öyle mi dur ben hemen bırakayım diyemiyor. mesela benim amcama sigara ve alkol içmeye devam edersen bacağını eline veririz demişlerdi, korkudan 1 ay içmemişti sonra aynı şekilde yaşamaya devam etti.

sonuç olarak bu sadece sigara tiryakilerine pişmanlık duygusunu yaşatmaktan başka bir işe yaramaz, gerçekçi olursak.
"ulan hangi video bana sigarayı bıraktırabilir, ampır ampır konuşma da siktir git bi çay koy" denilerek tepki gösterilebilecek andır, zamandır, dedim say, öptüm bay.

(bkz: 25 yaşına geldin hala ergensin mahmuuut)
videoyu izledikten sonra kederlenenler paket sayısını artırmış.
(bkz: Subliminal mesaj)