bugün

sen sigarayı bırakamazsın sigara seni bırakır der ve çekilirim.
siktir edin bırakmayın. sigara candır lan. ne zaman canın sıkılsa sessiz sedasız sabaha kadar kim dinler lan başka seni?
yoğun şekilde deodorant ve parfum kullanın. koku duyunuzu farklı bir şeye yönlendirmek için.

acayip acayip tadı olan şeyler yiyin.

büfe ve tekel görünce normal karşılayın, geçin. 1-2 yapınca manyak alışıyor insan.

cebinizde çok para tutmayın.
nikotinel nikotin bandı var ben onla bırakmıştım. Tekrar başladım ama işe yarıyor ben severek içtiğim için tekrar başladım. Bide champix diye bi ilaç var çok övüyorlar bi daha bırakırsam bu ilacı kullanacağım.
Sigara kullanmanızdan rahatsız olan bir sevgili bulun. O size yardımcı olur zaten. Hem de Bonus olarak sevgili yapmış olursunuz mis gibi iş.
uzağa bırakma, iki saat sonra araması sıkıntı oluyor..
(bkz: masanın üstü)
son üç dal bitince bırakacağımdan mütevellit dikkatimi çeken başlıktır. takipte kalacağım.
Elinize hakim olun.
Sürekli bir şeyler yiyeceksiniz çünkü. inanılmaz bir hızda kilo alabilirsiniz bu yüzden. Vücudunuz çatır çutur çatlar bak.
sigara bırakılmaz sadece ara verilir.
En önemlisi bin kere söylensede kararlılıktır. Zırt pırt bırakıp başlamak, bırakmamaktır. Ayrıca az sigara içme yoktur. Ya içiyorsundur, ya içmiyorsundur.
birakmayin arkadaslar manyak misiniz?

3 günlük dünyada bir elin parmagini gecmeyen keyfimiz var zaten. deger mi yani bu kadar strese sikintiya? hadi sacmalamayi birakin da yakin bir tane.
Zor olmadığını ve faydalarını etrafınıza da anlatın.
sakız çiğneyin.
sabah akşam, özellikle yemeklerden sonra dişlerinizi fırçalayın.
fırsat buldukça ellerinizi yıkayın.
çay, kahve.. daha doğrusu size sigarayı hatırlatan içeceklerden uzak durun.
öğünlerde ağır yiyecekler yemeyin. az yağlı daha doğrusu.

not: bunlar sağlıklı yaşam için de geçerli fakat sigarayı bırakma hattında bana söylenenlerden aklımda kalanlar bunlar.

edit:
sigara içen bir çevreye sahipseniz, belli bir sürelikte olsa onlara siktiri çekin.
ve sigarayı satın aldığınızı unutmayın. velhasıl sigara bir yoldaş, arkadaş ya da sırdaş değildir.

doğru söylemek gerekirse ben bırakamadım, ama umarım siz bırakabilirsiniz. :*
Allah aşkına şu sözde bitkisel ilaclara bulaşmayın.
Hiçbir şeyi sigaranın yerine koymaya çalışmayın.
Sakız, abur-cubur vb. Bu işinizi zorlaştıracak, kilo aldıracaktır.

1 hafta içmeyip, eksiğiniz olan birseyi alırken "en iyisini hakediyorum" diye kendinizi ödüllendirmeye kalkmayın. Bi süre sonra en büyük ödülü sigara olarak görürsünüz.

Biliyorum çok zor oluyor, ama "bir tane içsem rahatlayacağım" derken sakın yakmayın. Vücut zehri tanıdığı anda, yeniden alışıyor.

Ve gerçekten kararliysaniz yapın. aklınızda hala soru işaretleriniz varsa, etrafınızda kimsenin kalmadığını göreceksiniz.
16- 26 yaş grubu devrimsel kararları almak için ideal yaşlardır.
Yeni alışkanlıklar kazanmak, zararlı alışkanlıklardan kurtulmak için de 16-26 yaş iyidir...
36 yaşına gelip hayatınızın 19 yılını paylaştığınız Acıda sevinçte yanınızda olan
Yegane sırdaş
biricik yoldaş
Sigarayı bırakmak
Zor ve yanlış bir karar !
Ama dönmek yok !
Kullanmaya devam eden dostlarıma önerim
"La içmeyen de ölüyor. Bi zevkiniz sigara için sakın benim yaptığımı yapmayın"
yılbaşını bekleyin. gelen zamla birlikte hepimiz beraber bırakırız. grup terapisi de yaparım size.

zira bu yılbaşında üç lira kadar abartılı bir zam bekliyorum sigaraya. at fava bekle. jcma demişti dersin.
Birakmayin.
Sigarayi biraktim , günde 4-5 joint e basladim güzel oldu .
sakız hiç bir işe yaramıyor arkadaşlar kulaktan dolma tavsiyeler boş kalıyor. Nikotin sakızı veya pastili denemeye değer, henüz denemedim.bir de takım elbise giymeyin ben takım elbise giydiğimde direk bir sigara yakıp içesim geliyor amk.
Başlarken nerdeydiniz amın doğurdukları.
iradesiz fakirler ya. Al daha bugün karar verdim ve bıraktım.
Evet, insan gibi tavsiyelerde bulunacak olan yeşillendirsin mesaj kutusunu.

Boş yapmayın yeterli.

Yok içmesen araban olurdu bilmem ne falan demeyin yani hiç..
görsel

Kafada bitirenler için takviye edici Faydalı bir bilgi..
ayda bir paket falan için zevkine tabi kronik bir rahatsızlığı olmayanlar için söylüyorum bunu. yoksa deli misiniz niye tamamen bırakıyorsunuz.