bugün

Tütün kültürü güzeldir. Zıkkım kanser yapınca zengin kurtulur ( statü olarak ) fakir ölür. işte bu yüzden sosyal statüde ki yeri farklıdır.
en zengininden en fakirine herkes içer sadece parasında bir kaç liralık bir fark vardır. galiba türkiye de zenginle fakirin beraber kullandığı ve arasında en az middi fark bulunan zıkkımdır. zira en pahalı sigara 8,50 tl en ucuzu 5 tl dir.
sigarayı bırakalı tam 2 ay oldu. Sosyal statü olarak bir basamak yukarı çıktım. En azından ben derse girdiğimde öğrencilerimin suratında oluşan o kötü kokuyu hissettiklerini anlatan surat ifadesi gitti. Ayrıca bırakamıyorum diyen arkadaşlarım yalan söylüyorsunuz. siz bırakamıyor değilsiniz bırakmıyorsunuz.
sosyal statüyü, bilgi ve akıl yoluyla elde edeceği yerde sigarayla elde etmeye çalışan kişilerin kullandığı nesnedir.
sosyal statüde hiçbir yeri yoktur,sadece koku olarak ortama zarar verebilir.iyi hiçbir yanı yoktur,sırf bu yüzden kız arkadaşlarımı sigara içenlerden seçmişliğim vardır.
içmeyiniz efendim.
şurasıdır.

koyayım statüsüne sünger oldum hıaamıınaa.
sosyal statü sigarayla elde etmek ali ağaoğlunun apartmanlarını bedava dağıtmasıyla aynı imkansızlıkta. başlayanın bırakma da zorluk çektiği bir durum. avantajını gördüğüm tek yönü kız arkadaşlarımı sen bana sigarayı bıraktırırsın diyerek tavladım ama bırakmadım.
işlevsiz ve çok dipte.