bugün

Her güzel şey nasıl bitiyorsa o da biter.Çok kasmamak lazim paketten bir tane daha alıp devam ediniz.
şu saatte insana koyandır.
Hayatın, ömrün bitmesi gibi birşey, o dumanla kurduğu hayaller bir anda dağılır, kaybolur...
koyar, insanın amuğa koyar. evlerden ırak. durup dururken adamın amuğa koyar.
2 km2 civarında hiçbir bakkal vs. bulunmayan, tanışık olmadığın için kimseden "1 dal sigaranızı rica edebilir miyim" diye ricada bulunamayacağın bir durumsa eğer, çok daha katlanılmazdır. 3 buçuk saat var lan daha mesai bitimine!
Başıma gelmemesi için yedekte 2 paket bulundururum.
Gayet normal karşılanması gerekilen bir durum herşey bittiği gibi evet maalesef sigarada bitiyor.
Töbe de amk!
Töbe de amk!
sekiz dakika sürüyor bir sigaranın bitmesi, vaktim çoktu ölçtüm bir akşam, tam sekiz dakikaya sığdırıyorum hayatımın muhasebesini.
Uzun zamandır bitecek bir sigaranız bile olmamasından kötü değildir.
sabahtan beri içerken bitmesin kafasıyla her önünden geçtiğim bakkaldan birer paket almak suretiyle defettiğim tehlike.
hüzünlüdür.
(bkz: dram)
paniktir.
görsel
(bkz: lafı bile olmaz)
uyu diyor usulca önündeki boş paket.
Kötü bir durumdur bir tane daha içip yatarım dersiniz bir bakarsınız paket boş bu durumda en iyisi yatmaktır zira gecenin üçünde 1 km benzinliğe yol yürüdüğümü hatırlarım peşime köpekler vermiş falan sonuç; bir dal sigara içmek.
son sigarayı içmiş olmanın huzursuzluğu ile içesiniz olmasa dahi boş pakete bakıp iç cekilir.

saat çok geç, dışarı çok soguktur.
görsel

Bitiyor...
paketimi kontrol etme iç güdüsü uyandıran başlık. neyse ki sorun yok.
200 gram adıyaman tütünü ve makaronum olduğu için sıkıntı olmaz.
Başıma gelen iğrenç olaydır. Alma şansım da yok. Off.
Beni aşırı tedirgin eden durum. Genelde bi paket bitmeden diğerini alıyorum zaten. Bi dal da cüzdanımda durur nolur nolmaz diye.

Geberdim sanki.
insanı sinir eden durumlardan.. Gecenin bu saatinde yalnızca bir dalım var ondan kötüsü uykusuzluk.. bakalım ne kadar götürecek