bugün

bırakmanın çok kolay olmadığı aşikar olan ancak bir kaç aylık sabır ve özenle hayatınızı dahada kısaltmaktan kurtulabileceğiniz zıkkım.
bırakalı bayağı olan. kurtulduğum dumanlı çubuk.
Oruç tutarak bırakmaya çalışıyorum. Tüm orijinal fikirlerimi böyle şeylere harcarım.
içenlerin Kendini ejderha zannettiği meret.
Tütün içiniz.
Tütünü severek içiniz.
Tütünü sevin.
çok lezzetlidir namussuz.
içenleri hiçbir zaman anlayamadım.
paketteki sigara sayısı ne kadar fazla ise insanın kendine güveni o kadar fazladır. ancak son dal kaldıysa... *
Markete gidip almamak için kendimi zor tutuyorum. Bırakmaya çalışıyorum da.
Bırakmak lazım oruç da yaklaştı.
Günde 1.5 paket içtiğim fakat Boğaz şişliği vs hastalığımdan dolayı ortalama 50 saattir ağzıma sürmediğim. Başım dönüyor boyna aç hissediyorum ya.
Tek bağlılığımız.
an itibariyle yanmasını istediğim ama elimde olmayan güzel kurtarıcı.
tanıştığımız günden beri hiç benden ayrılmayan, unuttuğum anlarda bile kendini hatırlatan sevimli şey.
Bir türlü içmediğimdir.
(bkz: bok)
Gecenin 2 sinde ilham gelip şiir yazdıktan sonra içilen sigaranın tadı daha bir başkadır. Candır.
Kahretsin. Bir gün bu sigara yüzünden öleceğim. Güzel bir ölüm olsa bari. Süründürmeyen.
yazın sıcağında tadını bi türlü alamadığım.

kış meyvesi.
Bunu en güzel içen o, ve ben ilk defa birinin sigara içmesine karşımda agzımı açamıyorum. Ve sigaralı ellerinin ve sigarayla karışmış senin kokunu çok merak ediyorum.. Belki asla ama etmekteyim..
olsa da içsek.
Burnumda tüten şey. AZ kaldı dayan bebeğim kavuşcaz.
sevdiğim kızda kötü bir izlenim oluşturmamak için bırakmıştım. şimdi tekrar başlıyorum. nedeni anlaşılmıştır zaten.
3 bıraktıktan sonra tekrar başladığım illet.amk bunu bulanin.
ulan tam kurtarmıştım yakamı 4 yıl sonra tekrar başladım. lanet olası.