bugün

müslüm gürses'in yorumuyla çok çok seviye atlamış şebnem ferah şarkısı.
paket taşımak için vuku bulmamış, paketlere 10'lu 20'li doldurulması saçma olan icat.
Ağızda çok pis bir koku bırakır, diş fırçalamak bile yetmez. içmeyen sevgili için kokusu çekilmezdir. Bir de otobüse binmeden hemen önce sigarasını söndürenlerin, içerdekilere doğru verdiği duman dolu nefes vardır o da mide bulandırıcıdır.. içmeyin, sevdiklerinize içirtmeyin.
geceyarısı bitirdiğiniz paketin son paket olduğunu farkettiğiniz an tırım tırım benzin istasyonu aramanıza sebep olan lanet olasıca.

yine de herşey daha kötüye gitmeden beni öldüreceğini bilmek umut verici..
Benim gibi kendine zarar veren herşeye aşık olan saplantılı bünyeler için candır bırakılmazdır.
Tadını merak ettiğim ama denemediğim madde.
nefesinize, saçınıza, ellerinize ve paltonuza sinen leş bir kokusu vardır. Tüm kötülüklerine rağmen katlanılan sevgili gibidir. yakalım.
olsa da içsek dediğim.
Bırakmısımdır efenim.
sacma sapan yeni yasaklardan yola cikarak 5 sene sonra icenlerin karantinaya alinacagini dusundugum, azcik zararli uyarici.

10 sene sonra da torbacidan alirsiniz. yazin bunu.
zararlıdır.

http://www.gazetevatan.co...-galeri-yasam-fotogaleri/
içmeyin onun yerine içki için daha sağlıklı.
sigara , zararının içene dokunduğu bir zevk.
bazen içmeyenlerin içenlere adeta meth içiyorlarmış gibi tepki göstermesine yol açan ama meth olmayan zararlı şeydir. adama keş muamelesi yapmaya gerek yok zükerün.
her gün günde 20 defa ön sevişme yapılan, nikotin tabanlı tütün bitkisinden oluşan günlük içecek.
necip fazıl'ın "günahsa yakıyorum sevapsa içiyorum" dediği başlaması kolay bırakması zor şeytan icadı. bir çok zararına, kanser yapmasına ve dahi öldürmesine rağmen derin bir nefes çekip sonrasında ciğerlerinizdeki havayı boşalttığınızda dertlerinizden sıyrıldığınız hissini veren garip nesne.
Genellikle her hafta bıraktığım illet.2 haftadır hiç içmedim bu sefer olacak inşallah.
sol frame deki arz-ı endamıyla yazarlarımızı dumanlanmaya sevk edecek, ciğere zarar keseye ziyan madde.
1 ay kafa izni alıyorum bu pislikten. kendi kendime söz verdim. 9 mart a kadar ağzıma surmeyecegim.

mart 9 da tekrar oturur konusuruz..

lan o degil de gunde bir paketten.. 30 paket.

30x10 eşittir 300 tl.. cok temiz para.
lanet olası içecek.

Siktir git aklımdan. Bitti amk.
Kokusu geldiği anda özellikle marlboro ise bağımı ağrıtan tütündür. iyi bir şeymi bilemem tabi.
iki dakika huzur verir.
uçak yakıtı almaya giderken elimize geçirdiğimiz şey, yakaladık yeşil ışığı.
Bağımlılık yaptığı söyleniyor yıllardır içiyorum bi bağımlılık söz konusu değil.
Sesi açar. Şahsen sigara ictikten 20 dakika sonra bile süper sarki soyleyebilirim.