bugün

alkol ile beraber içildiğinde ağızda çok iyi bir tat bıraktığı söylenen meret. * *
an itibari ile tütürdüğüm zehir. isteyen varmı... yazarın arkasından tek tekçi demeyin sunmadık diye.
dumanı çıkmasa kimsenin tüketmeyeceğine inandığım zevkli zehir.
7 senedir için biri olarak şu videodan sonra her an cayabilirim dediğim olay.zaten bundan sonra da bırakmazsam ölünce bırakırım heralde...
http://ilginchaber.com/haber.asp?Haber=2125
iyi günde ve kötü günde mutlulukta ve sağlıkta...
sigara yüzünden kanser olup ölenlerin nasıl öldüklerini görünce tiksinilen ve bırakılan meret.
gerçekten içenlerin, böyle vidyoydu, filmdi, fragmandı, afişti kanmayarak içmeye devam ettiği, edeceği nane.
misalen yine sigara içicisinin önünde kes ciğeri göster, içmeyeceği süre 5-6 saattir. sonra içer yine bu.
keyfinüzerine tüttürülmesi gerek.
kesinlikle içen basta olup yanındakılerinde zehirlenmesine neden olan tatsız olmasına ragmen saglıklı bişeymiş gibi içilen zehir...
bıraksanız bile sizi her zaman bekleyen sevgili.
(bkz: ne kadar duman o kadar randuman)
(bkz: ziftin peki)
sabah kalkınca ilk sigara, yemekten sonra sigara, tatlıdan sonra sigara, ders aralarında sigara, otobüsten inince sigara, otobüse binerken sigara, vapurda sigara, manzara karşısında sigara, içerken sigara, içtikten sonra sigara, gece yatmadan önce sigara, hatta ve hatta gece kalkıp da sigara.. hep bir sebebi var içenlerin..
günde bir paket sigara tüketen bir insan evladının cebinden ayda ortalama yaklaşık 150 ytl çıkmaktadır.*
devlet tarafından öğrencilerin giderlerini karşılamak için bir aylığına verilen kredi de 150 ytldir.
(bkz: yazıktır günahtır)
intihar etmeye cesaret edemeyen ama hayattaki sıkıntılarını kendini yavaş yavaş yok ederek çözmeye çalışan kişinin tüketeceği şey. çok sağlıklı, çok mutlu, çok zengin, en çok... olan bir kişi de sigara içebilir, bilinçaltında mutlaka ölüm arzusu vardır.
ölümüne icilen sevda...

(bkz: ask bu ask)
"sigara içmediğim için teşekkür eden" zihniyetten uzakta sote bir yerde içtiğim zararı bana olan bi maddedir.
şahsıma her tür puştluğu yapmış ve yapmakta olan kadim dostum.
hayatı içine cekmek gibi bişey.
kendimi adadığım... beni bırakmayacak olan. beni bırakmadıkça bırakmayacağım. halden anlayan. konuşmadan anlaşılan. sizi kendi için tüketen... tek sevgili...
nefes tüketeci*****
benim için kendini yakan tek şey.
1999 marmara depreminde ve 2005 tsunami felaketinde ölenlerden daha çok kayba sebep olan zehir. yılda 4.900.000 ölümle sonuçlanmakta. acı ama gerçek.
sigara icmek sanattır.

(bkz: kubar)
(bkz: kova yapmak)