bugün

ilk kez düzgün bi şekilde sardığınızda kendinizi çok sanatkar hissedeceğiniz eylemdir.
yanlış kullanımdır. aslı tütün sarmaktır.
sigaradaki verginin önlenemez yükselişi karşısında trend olan durum.
keyfin dik alasıdır. Ayrıntılı ve lezzetli tarif için;
(bkz: yazarların içtikleri sigaralar)
son zamanlarda o elcağızlarıyla sarıp itinayla yaladığı sigarasını içen adamı kestiğim eylemdir.

lezzetlidir tadı çıkarılır zor ulaşılır kolay vazgeçilmez.. ( bi reklam filmimiydi o )
Western filmlerinde görmeye alışık olduğumuz tablodur. Bunu yeni filmlerde marijuana sarmak izler.
Sigara parasından mükemmel şekilde tasarruf etmektir.
fakir dönemlerimde 2 günde söktüğüm iş. müptezel ortamlarında yerimi sağlamlaştırdım.
zevklidir aslında. sigara içmeyi bir ritüel haline getirir.
öğrenmesi zordur, tütünü fazla koyarsın olmaz, filtreyi sıkıştıramazsın olmaz, kağıdı sıkı saramazsın olmaz. olmaz da olmaz, öğrenince de bi daha unutamazsın.
Başladın mı duramıyorsun, hele ki elin alışırsa. Çekirdek çitlemek gibi bir şey bu.
tek tük sigara içmeme rağmen çok güzel yaptığım eylem.

"bana da öğret" diye sevgiliyi darlamalarım sonucu şu an adeta kıraathane dayıları edasıyla sigara sarar oldum. elalem sevgilisine dolma sarar, ben sigara sarıyorum; adam da hiç "n'apıyoruz lan biz?" demiyor.
çok keyif verir efendim, el emeği göz nuru sigarayı içmek, kendinize tütün seçmek, çarşaf seçmek fln oy oy oy..
meyve aromalı kağıt görürseniz almayın bu arada
kazıklanıyorsunuz
(bkz: arap çarşafı)

(bkz: ocb)
Şöyle birşeydir ;http://www.kizlarsoruyor....n-arkadasi-askerin-sigina heheh
becerikli parmaklar isteyen iştir.

onlarca denememe rağmen hiç başarılı olamadım şahsen.
abartıldığı kadar zahmetli olmayan iş.

tütünü çarşafa koyup sarıyorsun yahu 1-2 dakika ya sürer ya sürmez.

elde uğraşmak istemezseniz alın basit makinesini 5-6 dakika içinde ertesi güne yetecek kadar sararsınız yine.

ne ara tembelleştiniz bu kadar?
arazi taramasında otlar arasında bulduğum kapağı hafifçe yamulmuş ay yıldızlı tabakanın tütün ve Suriye malı sigara kağıdı alarak beni sürüklediği ve zamanla beceri kazanılarak devam eden ritüelsi eylem.
https://media.giphy.com/m...a/8pn1kXad5fHO0/giphy.gif
Bir zamanlar oldukça uzun bir süre gerçekleştirdiğim eylem. Fakat sinirli olduğum Zamanlar elimin titremesinden dolayı saramadığım için bir daha açmamak üzere kapattığım defterdir.
aldığınız tütünün içerisine captain black katarsanız güzel oluyor.
Kaliteli tütün içmek istiyorsanız sakın denemeden ve kilosu 40 liralık olanlardan almayın, detaylı bilgi için özel mesaj atın.
Kuğul olduğu sanılan aktivitedir.

"Yiaa tadı daha güzel diye içiyorum." da sigara saranların söylemidir.
hergün defalarca tekrarladığım, bağımlılık yapan eylem. hatta başlığı görünce istemsizce elim tütüne gitti.
Sigara içmesem de filmlerde görüp özendiğim aktivite. Tütün iyi de kokusu kötü.
güncel Önemli Başlıklar