bugün

sigaranın penise benzemesinden mütevellit ağzına aldığı sigarada penis hissi yaşayan kızın yollu olduğu gerçeğidir. sorsan keyif der şimdi bu. biz biliyoruz senin keyfini sürtük seni! cık cık cık.
çok ağır bir hakarettir. Ben vakti zamaninda sigara içen kız orospu gibidir demiştim ama ağır kaltak çok vurucu olmuş lan. Ağır olmuş bence. Bence ağır kısmı çok ağır olmuş sadece kaltak diyelim öyle alelade kaltak. Derecelendirmeye girmeyelim.
Senin mantığınla gidersek bizde ipneyiz. O yüzden yanlış önerme.
Sigara içen er kişisinin sigarayla ilgili fantezilerinin kızlara yansıtması. Keyiftir içilir.
pis kokar bu kızlar da kaltak çok ağır olmuş.
"ağır kaltak" tespiti ile "ağır ipne" olduğunu ekranlarımıza aksetmiş kişi tespitidir.
Kız olması yeterli bunun için. Sizle konuşmaz yalaka yavşak tiplerin götünde gezer bu mına koduklarım.
Kırmızı hap sizi öldürür.
Siyahı ırzınıza geçer. Akıllı olun amk.
Benim bir çok değer verdiğim kadın sigara içiyor.
Bu kadınlar benim karım, kız kardeşim, annem veya akrabam da olabilir.
Bu lafı benim çevrem için söyleyen götveren gelsin suratıma söylesin.
Eğer onu fırçaya oturtup ağzından çıkartmazsam, daha da sözlüğe girmem.
Götü yiyen delikanlıyı Kocaeli Darıcaya bekliyorum.
Telefon numaramı da isteyene özelden veririm ama geliyorum deyip gelmezse, annesini zorlarım mutfak tezgahında zorlarım. Zorlarım, gözünden yaş gelir.
Adam olun.
Hayır askerlik yapmadın nöbet tutmadın nerde alıştın Ulan sigaraya..
z kuşağı kızlı erkekli bu konuda daha iyi sanki.gözlemlediğim kadarıyla sigara içme oranı 90lılara göre daha az.

evde kova yapıyorlarsa bilemem.
(bkz: Bunu anana sorsana delikanlı)

Evet.
Siz iyice ruh hastası oldunuz ya.
Başlığı açanı ayrı, hortlatanı ayrı.
Muhtemelen peşinde koştukları kız sigara içiyordu dönüp bakmadı bile bu arkadaşlara. Bunlar da gelip böyle yazıp çiziyor işte. Yazık.
sigara alkol kullanan kız sevmem. artizdirler. evet.
Annesi dahil tüm kadınları sigara içse de içmese de kaltak olarak gören bir redpillcinin fikrinin ne önemi olabilir ki.
Sen olayı çok yanlış anlamışsın sapık kardeş. Milletin içinde dillendirme üstünde sigara söndürürler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar