bugün

(bkz: seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım)*
camel soft yazmasa orda sövgü dolu sözlerle girişiyordum klavyeye. -iyi kurtardın alper kamu-
içmeyenlerin kişiliklerinin tavan yapması durumudur heralde. * (bkz: başlık sıçmak).
sigaranın kişiliği bozduğu kanısına vardıran önermedir. (bkz: saçmalık)
genellikle ergenlik doneminde arkadas ortamina girmek, buyudum ben demek icin atilan yanlis bir adimdir. sigara icmenin gercek anlamini bilip sigara kullanmayanlarin gozunde hatta toplumda artik ikinci siniftatirlar ayni zamanda.
buyur burdan yak.
genelleme yaparken dikkat etmek gerek.
önermesini gören, duyan bağımlı öce bir küfür savurmuş sonra da bir sigara yakmıştır. * *
sigarayı yeni bırakmış yada bırakmaya çalışan birinin avuntu cümlelerinden birisi.
Saçma sapan bir düşüncedir . Ne kadar kişiliksiz sigara içen varsa bir o kadar da kişiliksiz sigara içmeyen bulabilirsiniz .
başlama nedenlerinin kendilerinden büyük abi-ablaların yanında küçük görünmemek için olmasından kaynaklı olabilir.

bu herkes için böyle değil tabi.
ıstatiksel verilere dayanan, çok önemli bilimsel(!) bir araştırmanın sonucudur bu. küçümseyen, inanmayan taş olur taş. *
Sigara içmenin biyolojik ve psikolojik bir sürecin kaynaşmasıyla beraber ortaya çıktığını yadsıyan ve hiçbir değerlendirme yapmadan, bu sürece karşı koyabilen gücün herkeste aynı oranda bulunduğunu belirten saçma bir düşüncedir.
(bkz: saçmalığın daniskası)
said nursi, m.kemal, deniz gezmiş, che guevara, pablo picasso, ahmed arif, nazım hikmet gibi isimlerin kişiliksiz olarak değerlendirildiği iddiadır.

hayırlara vesile olusudur. arada bir aynaya bakmayı hatırlatmadan geçmek istemem.
özentilikle yapılan hiçbir şeyden fayda gelmediğini açıklayan başlık.
"kisiliksiz" kantarin topuzunun agir kactigi bir ifade olacaktir, soylenmemeli!

bagimli biri olarak tanimlamak dogru ifadedir.
Genelde sigara içmeyen kişilerin daha kişiliksiz olduğuna delil olan başlık...
madem saçmalayacağız muz yiyen insanlar sapık , karpuz yiyenler karpuz götlü , dondurma yalayan erkek ibne gibi şeyleri de söyleyelim. ulan ne alaka ya kişilik insanın hayat karşısında ki duruşudur. sigara içince hırsızlık mı yapmış oluyorsun iftira mı atıyorsun yalan mı söylüyorsun..bunları yapan milletvekillerinin önünde ceketinizi ilikleyin,oy verin sonra kendi halinde belki efkarlı belki hayatın ağırlığını taşıyamayan yada zevkine kendini zehirleyen insanlara kişiliksiz gibi alakasız kelimelerle hakaret etmek çok kolay herhalde.
(bkz: he amk he)
isteyerek, neler kaybettiğini bilerek içiyorsa sıkıntı yok, bırakacağım içmemeliyim kafasında olup bırakamıyorsa sigaya tutsaktır, kişiliksizdir.
Duman Avcıları vardı eskiden böyle ortalıkta dolaşır pezevenkler, milletin paketlerini toplamaya kalkarlardı. Sonra tiryakinin biri paketine el koyuyor diye, bunlardan birini alıp ağzını yüzünü dağıtıyor. Baya parçalıyor yani duman avcısı kardeşimizi. Sonra bu projeyi kaldırıyorlar tabi.

Diyeceğim; tiryaki adam tehlikeli oluyor kişiliksizlikten ziyade.

(bkz: Baştan konuşalım da sonra papaz olmayalım)
O zaman icmeyenler de badem biyiklidir hatta alkol almayanlar bence gay, orhan gencebay dinlemeyenler at, papayi sevmeyenler pis lanet dinsizler gibi sacma onermelerle destekleyecegim durum.

bu arada bu 3. sahislara hakaret yüzünden sözlükten uzak kalmakta hakli olduğumu anladim. o ergenler hep aynı ergenlermiş, eyvallah.
16-17 yaşında ise doğrudur ama kimse 30 yaşındaki adamı bu yüzden yargılayamaz.
sırf özentiden içen tiplerin çoğu için doğru olabilecek önermedir.
yanlis onermedir.