bugün

Ya lütfen bunlar bir kilometre yakınıma bile yaklaşmasınlar. Leş gibi ter kokusuyla ahenk içinde olan sigara kokuları benim midemi yerinden oynatıyor.

Ya hadi tamam insan dışı bir varlıksın, bari evcilleş, toplum içine çıkacağın zaman bi zahmet duşunu alıp deodorant kullan dimi?

Kuytu köşelerde için bari de benim içinde olduğum bir mekanda yapmayın.
hele ki bir bayana hiç yakıştırmıyorum, direk soğuyorum ondan.
Aynen ben de tiksiniyorum. Not : 3 ay önce sigarayı bıraktım *
çalıştığım ofiste ismini soba bacası taktığım bir arkadaş yüzünden gaz maskesi aldım varın gerisini siz düşünün.
O ben oluyorum canım. Bazen kendim de içerim ama açık havada içince kokudan eser kalmıyor. Tabi bağımlısı olmadığım için de tekrarlayan bir durumda yok. Ama bazıları küllük gibi geliyor. Bence tiksinç oluyorlar.
kokusundan rahatsız olmak elbette ki herkesin en doğal hakkı.

ama arabaların egzozlarından ve fabrikaların bacalarından çıkan dumanlar ile beraber sıkılmasını tavsiye ettiğiniz deodorantların hava kirliliğinde payı çok daha büyüktür. o yüzden sigaraya gelene kadar sizi zehirleyen çok daha büyük kaynaklar mevcut.
katıldığım önerme.
başlarda tiksinirdim fakat şimdi vücuduna yayıp kokusunu burnumu gezdirip alasım var.
sapık mıyım ?
elektronik sigaraya başladıktan ve sigarayı bıraktıktan sonra başıma gelendir.

sigaranın boğuculuğu, kötü kokusu katlanılır gibi değilmiş.
yıllarca nasıl içtim, insanlar ben sigara içerken nasıl benimle nasıl yakınlaştı hala bilmiyorum.
teğmen deeeenn: hey forrest, neden kadına öyle yaptın?!
f.gump: kadında sigara tadı vardı teğmen deeeenn.
Bize ne kadar eziyet ediliyor biliyonuzmu siz hı .s
Bari siz vurmayın be sözlük.

görsel