bugün

iğrenç kokar. birde güzel olduklarını sanarlar öyle.

kısaca iğrençtir. uzak durunuz.
Kül tablası yalamaktan farksızdır.
harikadır.
yüzüme üfle dersiniz, o da hafifçe dumanı üfleyerek sizi tahrik eder.
hatta bilocan bile yapabilir. aboovv!!!
Biri kül tablasıyla öpüşmek demiş.
Az demiş.

Klozeti yala daha iyi.
En azından sürekli su geçiyor üstünden.
sigara içen bir erkekle sevgili olmaktan farksızdır. (bkz: sigara içen bir erkekle ciddi ciddi düşünmek)
Sigara içen bir erkekle sevgili olmaktan daha iyidir. Bir de sigara içen bir erkekle sevgili olduğunu düşünsene oytun? Öp başına koy bence o kızı.
Kül tablasıyla öpüşüp iğrenç kokusunu çekmeye neden olur. Evet.
Sigara içen kızlarla çıkmıyorum bizimde prensiplerimiz var yahu .
kesinlikle iğrençtir. aynı şekilde sigara erkeğe de yakışmıyor. kardeşim kadar sevdiğim yakın bir arkadaşım kokarak yanıma geldiğinde bile tepki gösteren biri olarak o bağayana en fazla mutluluk dileyebilirim.
Marla singer gibi çekiyorsa kendine aşık bile ettirebilir.
Erkegin kendisi de sigara iciyorsa sorun teskil etmez.

Eger tek taraf iciyorsa ilerde tartısmalara yol acacaktır.
insanları kişilikleri yerine sigara içen içmeyen diye ayırmak ne kadar doğru ? sigara içiyorsa şöyledir böyledir afedersiniz ama mal mısınız ?
Kızlar arasında çok az bir kısma yakışan şey. Bazısı içerken çekici ve güzel oluyor bazıları da bildiğin amca dayı gibi. bazen istiyorum böyle bir sevgili. Ama hiç denk gelmedi.
hani o gün içiinden bitane sigara yakmak gelmişti. banunun paketinden bi tek alıp ocakta yakmaya çalışmıştın da saçını, o teline kurban olduğum saçını yakmıştın. o kadar yakışmıyodu ki sigara sana ama o haline hayran kalmıştım. o hallerini sevseydim , sen yanımda olsaydın.
saçının teline zarar verene asla tolerans gostermicektim , ama işte o kadar zora sokmuştun ki beni saçını yakarak.
içmiyoz diye eziklendik resmen lan.
Bu bir ayrim olmamali sevgili sozluk. Sirf sigara iciyor diye bi kizla sevgili olmanin sakincali oldugunu dusunuyorsaniz, hic sevgiliniz olmasindir. Sikiysa oyle bir sevin ki kiz kisisi nikotin ihtiyacini unutsun ama nerede siz de o bereket ama varsa yoksa etiketciyiz dimi? Canimi sikmayin zaten yeterince sikkin... Alin iste bir sigara yaktim!
Yolda yürürken içmesi halinde beni sinirlendiren durumdu. şimdi isterse yolda nargile kurup içsin orası ayrı.
(bkz: anılar)
(bkz: coşkun sabah)
(bkz: sokak kadını vicdansız sürtük)
içmeyen için zordur. Çünkü gerçek manada kokuyor. Sevdiğin mis kokar filan olaylarına girmeyin içmeyen biri çekemiyor o kokuyu. Mesela ben yapamam. Çok böyle aşkından ölmem filan Lazım.
ezik fodulların yapacağı iş. öpüşürken mideniz bulanacak. evet.
Ben içen bir erkek olsam ilk şartım sigara icmesi olurdu heralde karsilikli cay icerek sohbet gibisi olur mu? Sigara muhabbetleri baskadir.
sigara paketini beraber paylaşmaktır.
kokusu dışında güzel. sigara kullanmayan biri olarak seksi buluyorum.
eger ki sen icmiyosan cekilmez abi. cok kotu kokuyor. sigara icenler bu kokuyu anlamazlar tabi.
oldum, sorun olmuyor.
Tercih sunulsa hayır derim koku falan neyse de kendine zarar veriyor...
Ama ben şuan bu tartışmayı konuşacak durumda değilim..
busem benim sevgilim olsun
içmiyor ama ben beraber içmeye de raziyim
(babam sigara yüzünden verem olmuş ve doktorların %1 umut vermediği bir ameliyattan sağ çıkmıştı)