bugün

elbette bütün genellemelere karşıyız bizler sadece yakın çevremizden gözlemlediğimiz durumları buraya yazmakla mükellefiz. konuya gelecek olursak;

şimdi sigara dediğimiz şey bilindiği üzere haramdır (mezhep içtihadına göre değişir). peki bu haram olan nesne neden haramdır? birincisi ve en büyük neden sağlığa zarar vermesidir ikincisi ise bazı durumlarda erkek cinsinin kadın cinsinden etkilenmesine ve harama doğru koşar adımlarla ilerlemesine vesile olabilmektedir. işte bu iki ayan beyan kanıttan sonra sigara içen başı açık bayanların amaçlarını daha iyi görmüş olmaktayız.

düşünün bir mini etekli, başı açık, bacak bacak üstüne atmış gayet taş vücutlu bir bayan karşınızda püftüre püftüre gayet ak partili olmayan bir tavırla sigara içiyor! elinizi vicdanınıza götürün ve cevab verin! etkilenmez misiniz? elbette etkilenirsiniz (ben etkilenmem benim nefsim radiyye noktasındadır bana bakmayın). işte bu nedenle o kötü kadın da aslında sizi etkilemek sizi çeşitli durumlarda baştan çıkarmak ve sizin koşar adımlarla harama girmenize ön ayak olmak istemektedir.

bu nedenle sevgili müslümanlar siz siz olun bu tip bayanlardan olabildiğince uzak durun. yazık etmeyin gencecik yaşınıza, hayatınıza, ahretinize...
sigara içen bayanın asıl amacı bundan başka anlamlar çıkaracak olan amip beyinli insanları deşifre etmek olabilir. mantıklı ve toplumsal bir eylem niteliği taşımaktadır.
(bkz: dini saçmalaştırmak için yaşayan insan)
(bkz: abazanyalı)
vücudundaki nikotin eksikliğini gidermektir. sigarayı yalıyorsa bilemem tabii.
söz konusu bayan ise nikotin almaktır.
penguenlere daha iyi bir hayat sunabilmektir.
sigara içen erkeğin amacıyla aynı ya da farklı olabilir, ama daha ilginç değildir.
Akcigerlerini bitirmek, dişlerini sarartmak ve leş gibi sigara kokarak dolaşmak olabilir.
(bkz: Güldük eğlendik)
dikkat çekmek...
nikotin bağımlılığından dolayı sigara içme isteğini bastırmaktır. Eğer sigarayı yalaya yalaya içmiyorsa sigaranın dumanını karşısında etrafında oturan herhangi bir erkeğe bakarak şehvetli bir şekilde üflemiyorsa normal bir harekettir. Başka türlü hayaller sizin abazanlık katsayınıza göre değişir.
nikotin ihtiyacını gidermek olabilir. liseli ise de dikkat çekmeye çalışıyordur orospu.
bağımlıdır amma velakin güzel yurdumuzun benim bulunduğum şehrinde sigara içen bağyan ve kızların asıl amacı hava yapmaktır zira 3-5 tane kız/bağyan danaya girer gibi parlemente girmekte ve genelde erkek kesmeye gittikleri parklarda onların ilgisini çekecek şekilde içmeye çalışırlar bazıları çok acemi olduğundan dumanı içine çekemez ve öhühü öhöhühühü gibisinden durumlar yaşar gözünden yaş gelir yaptığı artizlik sonucu kepaze olur parasıyla rezil olur.
sigara içen erkekten farklı olmayan amaçlardan biridir.
(bkz: öküz altında buzağı aramak)*
efkarını dindirmektir. olur mu? evet.
çoğumuzun bildiği ama söylemeye cesaret edemediği amaçtır...
(bkz: Ak partili olmayan tavır) *
nikotin ihtiyacını gidermektir.. beyin 3 tl.
Kalınlaşmış sese , sağlıksız vücuda, sararmış dişlere, kararmış ten rengine sahip olmak isteyip yazık ediyordur.
zamaninda bir hevesle baslamistir ama simdi sadece ihtiyaci gidermek amacli icer.
güncel Önemli Başlıklar