bugün

siemens'in ilk polifonik melodili modeli.
geçen sene bugün açılmış olan bir başlık.

tanım: sahibini senelerce memnun eden telefon.
6 sene önce duvara karşı ne kadar dirençli olduğunu kanıtlamış siemens cep telefonu modeli.
duvara karşı direnci tafafımdan da denenmiş ve geçer not almış telefon. haier'da aynı sonucu aldıysa sıkıntı yok.
hayvan seslerini telefon melodisi yapabildiğimiz telefon.
edit. hatta horoz sesi ile sabah alarm kurulup, horoz sesi ile güne başlamak süperdi.
(#15563135) ilaveten sabah horoz sesiyle uyanıp bahçede nerde lan bu kodumun horozu diye yana yakıla horoz aradığım çok olmuştur.
ilk telefonum. Prince of persia ve space oyununu oynardım 8 bit olarak.
müthiş güzel bir şekli vardir. en sevdigim telefonumdu. siemens' in en çok satan telefonu olabilir.
en sevdiğim telefonumdur. ondan sonra nice sonyler, motorala, nokia, samsung yerini tutamamıtır asla.. küçüklüğüyle hayatımın en güzel 2 yılı, berbat 4 yılın olmak üzere toplamda 6 yıl benimle beraber olmuştur. bir gün odada otururken kazayla çekirdek kabuklarının arasına karışıp çöpe gitmiştir zannımca. sınıfta kaldığımda bile bu kadar üzülmemiştim..
Bunun bir jenerasyon oncesi vardi birde tugla gibi birseydi. Onun model numarasi neydi acaba. Cok komik bi telefondu.
Siemens telefon mu yapıyormuş sadece çamaşır makinesi markası olduğunu sanıyordum.
Ama Nokia kadar popüler değildir bence.