bugün

(bkz: 1975) doğumludur ve çok sempatik bir kadındır.
Güzel şarkılara resmen ev sahipliği yapan şarkıcı. Ayrıca kendisi biseksüeldir ve garip bir sevimliliği vardır.
binlerce kez dinlenesi, beni benden alan breathe me şarkısı on numaradır;

Help, I have done it again
I have been here many times before
Hurt myself again today
And, the worst part is there's no-one else to blame

Be my friend
Hold me, wrap me up
Unfold me
I am small
I'm needy
Warm me up
And breathe me

Ouch I have lost myself again
Lost myself and I am nowhere to be found,
Yeah I think that I might break
I've lost myself again and I feel unsafe

Be my friend
Hold me, wrap me up
Unfold me
I am small
I'm needy
Warm me up
And breathe me

Be my friend
Hold me, wrap me up
Unfold me
I am small
I'm needy
Warm me up
And breathe me
Eski dinleyicileri için gizem barındırmayan kadın. Biz onu breath me, the moon, soon we'll be found, i am in here la sevdik.

EDiT: breathe me yi andım, bak yine nefesim kesildi.
never give up isimli yeni bi şarkısı ortamlara düşmüş. ben sevdim. bi de satisfied isimli miguel ve queen latifah'lı yeni şarkısı var ki o daha da güzel olmuş.
https://www.youtube.com/watch?v=0NMPt7K9ZRs
https://www.youtube.com/watch?v=LlMQ38ha5oc
Helium şarkısına aşıgım.
Kadın kendini göstermiyor ki kliplerinde.

Yakalamış bir kızı habire oynatıyor.

Yahu bu kızın okulu yok mu? Sia'nın yüzünden kız okulu bitiremeyecek (bkz: gb)

En sevdiğim yabancı şarkıcılardan.
"I'm gonna swing from the chandelier " diye bağırmaya başladığında ses tanrısı olduğunu düşündüğüm sanatçıdır.
Chandelier'ın başında da akıllara geldiği gibi sesini istediği zaman rihanna'ya benzetebilen şarkıcıdır.
Hep yüzünü saklar. Meğerse çirkinmiş. Ben daha güzel hayal ederdim. Keşke araştırmayıp hayalimde tutsaydım. Neyse ki Sesi yüzünü gizliyor.
Sesini duyduğumda çok etkilendiğim sonra şarkılarını alt üst edip de beğenmediğim bir şarkısını bulamadığım sanatçı gibi sanatçıdır ... sanatı dışında başka bir yönüyle anılırken hiç rastlamamış olmam ayrı güzellik ... Avizen olam sia...

Ayrıca soon we'll be found parçası da telefonumda hep kalsın dediğim nadir parçalardandır.
sesine aşık olduğum kadın.

muazzam bir sese sahiptir. ezan okusa camii alışkanlığı kazanırım.
Şarkıları oldukça güzel olan avusturalyalı şarkıcı. Bizden de anca hadise, irem derici falan çıksın.
avustralya lı büyücü kadın. her şarkısında şahsımı etki altında bırakabilmeyi başarabilmiştir. yeteneğinin haricinde takındığı efsunlu tavrıda başka bir büyüleyici nedendir.
bir diğer avustralya lı büyücü için (bkz: harry kewell)
çok güçlü sese sahip avustralyalı.

en az şarkıları kadar kliplerinde oynayanlar da popüler.