bugün

kozmetikte çok sevdiğim bir marka olan pastel uzun zamandır gerek rimellerinde gerek rujlarında gerekse göz makyajı konusunda beni epey memnun etmiştir. hatta ısrarla senelerdir vazgeçemediğimdir. makyaj yapmayı çok seviyorum diyebilirim ki makyajsız ben bile kendimi pek görmemişimdir. abartılı makyajlardansa gündelik, sade tercih ederim. bir çok markayı kullandım hatta bu işi kanalıma da koydum sonra danla bilic duygu özaslan varken bana sıra gelmez diyerek bıraktım kanalda yayınlamayı. bu ara turuncu far paletlerine taktım. evde 4-5 tane var ama yetmiyor. biliyorum beni anlıyorsunuz. görüp de çok beğendiğim absolute new york turuncu mini far paletini indirimde yakalamak için tam 7 tane gratis gezdim ama hiç birinde bulamadım. en son çaresizlikten kasadaki arkadaşlara sorarken gözüme sarı kutuda bir far paleti ilişti. fiyatı da epey düşmüştü. baktım inceledim 10 tane renk var hepsi hayallerimde kurduğum renkler. hemen uğruna 7 mağaza gezdiğim mini far paletini unuttum. pastel yeni bir seri çıkarmış show by pastel adında. 2 farklı far ve 2 farklı allık paleti var. içlerinde en çok göz farlarını sevdim. çok kullanışlı. kullanmadan önce biraz tedirgindim değer mi değmez mi diye. internette arama yaptım kullanan yorumlarını ama pek bulamadım. demek ki bana kısmetmiş.
görsel
toplanın edindiğim izlenimlerimi anlatıyorum kızlar, ilk sürüldüğü andan itibaren pigmentler çok güzel kendini belli ediyor. göz kapağına ipek gibi sürülüyor ve gün boyu da çıkmıyor far. belki çok az hafiflediği oluyordur ama asla yeniden sürmeyi gerektirmiyor. 10 renkten oluşuyor far seti. benim favorim bohemian olan palet. gündelik yaşama daha uygun turuncu tonları barınırıyor içinde. diğeri de aynı kullanışlılıkta ama o biraz daha ekstrem makyajlar için. kullandım ve çok memnun kaldım.