bugün

izlemeyi cok isteyip de bir turlu indirip izlemeye baslayamadigim dizi.
efsane olma yolunda ilerleyen dizi. izlerken bir bölümünde dahi sıkılmadığım nadir dizilerdendir. 6. sezonda bomba bir şekilde ilerliyor. gerek kevin'ın olayları gerek carl a çok gülüyorum. en son bölümün sonundaki soundtracke de hayran kaldım.

https://www.youtube.com/watch?v=Not-xFz4AXE
gelmiş geçmiş en iyi dizilerden bir tanesi.
shameless ahlak kavramına tepkidir. içgüdülere teslim olmaktır. özgürlüktür.
en sevdiğim dizilerin başında gelir ancak... son sezonlarda cinsellik dozajını aşırı arttırdığını düşünüyorum yani bir erkeğe bile eöh dedirtiyorsa o işte bi sorun vardır arkadaşım
hakkında birkaç şey söyleyeceğim 6. sezonunda olan efsanevi dizidir.

sheila ve mickey karakterlerini çok özlediğim dizidir.

fiona karakterinin mağdur güçlü abla profilinden, yollu olmaya evrildiği dizidir.

debbie nin tatlı, ablasına destek olan küçük kız kardeşten, ergenliği doruklarında yaşayan bir genç kıza dönüştüğü dizidir.

carl'ın değişimi belki de en eğlencelisidir. doğuştan arıza bir çocukken şimdi kendini zenci sanan bir beyaz ergendir.

ian gözümüzün önünde kaybolurken, lip zirvelerde dolaşmaktadır.

v ve kev ilk sezondan bu yana hala aynı çizgide, eğlenceli çifttir.

frank de bu sezon daha katlanılabilir, daha komiktir.

ama 6. sezonun en gözde karakteri kesinlikle svetlanadır.
Herkes her şey düşüşte lanet şeyler.
Carl milkhovic ailesinin eksikliğini kapatıyor.

Ayrıca o 5 veletten bende isterim.
Çok kısa sürede bitirdiğim müthiş sürükleyici bir dizi.
Favorim kesinlikle Carl. Milkovich ailesinin yokluğunu hissettirmiyor beyaz zencimiz.
5. sezon 8. bölüm siteye düşmüş, abanın!

Bölüm adı 'Uncle Carl'.

O değil de bu sezon Carl seyirciyi sağlam coşturuyor.
Allah herkese boyle bir buyukanne nasip eylesin inşallah.

S6e8.
shemales diye okuyup geldiğim başlıktır.
adını daha iyi hak eden bir dizi olamazdı.
10 numara 5 yıldız bir dizidir. ahlaksızlık, uyuşturucu, seks gırla gitmesine rağmen tiksinç değil kimi zaman üzücü ve çoğunlukla komik bir dizidir.
izleyin, izlettirin.
sevmediğim dizi. izlemek vakit kaybı.
--spoiler--
mandy milkovic cok güzel lan.
--spoiler--
Fiona için izlenen dizidir. Asıl adı Emmy Rossum'dur.
Bu gün malum ortamlara düşen 6.sezon 10. bölümüyle efsane olmaya az kalmış dizi.

Arkadaş adamlar 40 dakika bölümle bizim 40 saate anlatamayacagimiz dersi veriyor.
bozmuş dizidir, eski tadı yok. eskiden iğrençleşirlerdi ama bir keyfi vardı, hikayesi vardı. şu an sadece sahne sahne ne kadar aşağılık olabilir, ne kadar uca gidebiliriz bunu gösteriyorlar. ama ayirmasin mevlam bizi arkadaşımızın söylediğini dinleyip kaldığım yerden devam edeceğim.
Sezon finaline bir kala bomba gibi bölüm yayınlanmış.

V ve s sevismeleri kevin seks takvimi yapması bölüm sonunda resmen bomba etkisi yaratmış adamlar çok yaratıcı bizimkiler kırgın çiçekler çeksin amk.
hiç izlemediğim dizi. edepsiz bir şey olduğu isminden belli. 1000. entry için yazdım.

saygılar.

edit: kısmet 1001 oldu...
izlemekten zevk aldığım 3-5 diziden birisidir mükemmel yahu.
6. sezon 11. bölümün son sahnesi beni kahkahalara boğan dizidir. o sahneyi herkesin izlemesini öneririm.
https://www.youtube.com/watch?v=JcWBFmP1Fx8
--spoiler--
lan lip ile yaşıtım ama bu gidişle liam bile benden önce milli olacak
--spoiler--
Showtime yapti bisey soylemeye gerek bile yok .
Sezon finaliyle yine Frank'in ne çeşit bir yavşak olduğu ortaya çıkmıştır.