bugün

Küçüçük bir mekan, 20 kişi içeri girse sigara içse dumandan birbinizi göremezsiniz. Ayrıca bira 8tl bence mekana göre pahalı.
selim ışık ve melek irdem in sıkça sahne aldığı gece klubü. ayrıca arada bir girişler ücretsiz oluyor.
3 hafta istabuldan uzak kaldim ve dun itibariyle geri geldim ama sabah ankara ya yolculuk var. Bunlari niye anlattim cunku ist e geldigimde ailemi gormeden ayrilazdim ve suan burada oldugum icin bir de burayi. Hakkini vermeliyim. Bu mekanin kadikoyde olmasi benim icin buyuk bir mutluluk. Varsin birasi pahali, badygoardi bana kil olsun. Seviyorum. Isin ilginc tarafi bu kadikoy barlari zaman zaman olay cikartsamda beni almamazlik etmedi. 15 yil olmus artik sima olarak birbirimi taniyoruz. Belkide soyle dusumuyorlar. Ara sira sapitir ama genelde iyi cocuktur.

2.5 a kadar acik olan ve canli rock muzik performani yapilan kadikoydeki bildigim tek mekan.yillardir bu boyle.
kadıköy'ün eski rock barlarından. şimdilerin amatör gruplarının pişme mekanı.
selim ışık'ın meskeni.

bira fazla pahalıdır. ayrıca girişteki o iki basamağa çok kıl oluyorum fena düşmüşlüğüm var.

basık masık da çok anı biriktirdiğim bir yer. seviyorum.
Uzun zaman sonra gittim bı gece. Gitar sololarını sevdiğim, vokal gırtlağını yediğim.

Bu arada bayapı bi orta yaş buluşma noktası olmuş.
bir efsanenin son kez çaldığı yerdir.