bugün

bu seçim otobüsleri sokak sokak gezen bangır bangır bağıran ne iş yaptıran ne güç yaptıran bangır bangır bağırtan araçlar yasaklansın artık ne iş yapabiliyoz ne bişey gürültüden.artık internet var televizyon var akıllı telefon var .
en azından hafta sonları.
Amaçsız ve anlamsız seçim otobüslerinin yasaklanması isteğidir. Düşüncesizlikten başka bir şey değildir. Görüntü ve e gürültü kirliliğidir. Uyuyan bebeği var, hastası var, yaşlısı var... insanlara rahatsızlık verir. Biz evleniyoruz diye konvoylarla gürültü kirliliği yapıp insanları rahatsız etmek neyse seçim otobüsleri de aynısıdır. rahatsız edicidir. Seçimle ilgili bir artı yönü olduğunu da pek sanmıyorum açıkçası. "x partisinin seçim otobüsü bizim mahalleden geçmedi, tövbe oy vermem onlara" gibi bir zihniyete sahip insanlar mı var ki böyle bir şeye gerek duymuşlar, bangır bangır geziyorlar. Altında muratla kızlara hava atayım diye son ses müzik açan kirpi saçlı Apaçi tipli ergenlerden bir farkları yok kanımca. Saçmalık, düpedüz saçmalık...
desteklediğim kampanyadır. sırf bu otobüsler bile sandık başına gitmeme kararımda iyi bir etken.
gürültü kirliliğinden başka bir şey değildir.
ben ne çok sesi çıkan partinin otobüsüne yerel seçimde oy vermedim oda zaten eskiden başakndı kaybetti.bu işler müzikle otobüsle olmaz millet uyandı haberleşme arttı internet arttı ne yapıp ne yapmadığını tık bi klikle öğreniyorum.devir değişti ve bende oy vermedim o kişiye kafamı şirdi diye normalde vercektim şansını kaybetti.
Yasaklansin abi
nefret ediyom zaten şu 4 partiden de .
şu kuralı çıkarana oyum feda olsun.
gürültü kirliliğinden başka bir şey değildir bu otobüsler. Kesinlikle yasaklanmalı bunlar. Belli başlı izin verilen yerlerde mitinglerini yapsınlar Tamam da sokak sokak gezip Kafa şişirmek nedir ya ! Hasta var, yaşlı var Kimse takmıyor. Son ses geziyorlar. Yasaklansın artık, Her seçim aynı rezalet!
Kesinlikle yasaklanmalı gürültüden başka bir şey değil o araçlar.