bugün

yeni esil eski bir yazar.
eski bir yazarın yeni bir nicki.
eskisini hatırlamak bulmak zor değil.
amma uğraşmak gereksiz.

bu arada okuyarak oylayan yazarlardan.
Eski holdenunderwood. Kendi halinde bir yazar. Atatürk'e laf atana tahammülü olmayan, onun dışında-teröristler hariç- her görüşe saygılı olan, pek beceremese de arada sırada entrylerine esprili bir dil katan bir yazar. Herkese selamlar olsun.
Sevgi ve sefaletle!
Saygısız biri olmamakla beraber sanata ilgi duyan herkese saygı duymaktadır. Aksini yaptığı takdirde karaktersiz biri olacağını bilmektedir. Bana hakaretlerde bulunan bu yazara şiirlerini posta gazetesine göndermesini tavsiye ettim. Eğer bu saygısızlıksa asıl saygısızlığı o gazeteye şiirlerini gönderenleri küçümseyen kendisi yapmıştır. Bana ettiği hakareti misliyle iade ediyorum.
Sevgi ve sefaletle!
Gönlümün efendisi.
tanırım iyi çocuktur.
sözlükte efendiliği ile saygımı kazanmış ve nickaltı yazdığım ilk yazar.

yaşıtları karşılıksız aşk acısı çekip "lanet olsun bu hayata" derken o insanların merhametsizliğinin nedenini sorguluyor. yaşıtları "senin egon, benim legom" tarzı cümleler kurarken o "yaşama amacımız nedir"e cevap arıyor.

"yeni nesil çok şey yaa" dediğimiz şu günlerde tüm önyargılarımı ortadan kaldıracak kadar saygılı, kollarımı iki yana açtığımda ortaya çıkan ölçü birimi kadar yüce gönüllü bir insan.
Bi ara haksızlık ettiğim yazar. Kusra bakmasın.
Biraz sonra kafa iznine çıkacak yazar. Canım çok sıkkın, ne yapacağımı, ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım. Şimdilik kendinize iyi bakın. Ve iyi dileklerde bulunun lütfen.

Sevgi ve sefaletle!
Sıkma canını. Nefes alıyorsak hala umut var demektir. Bir kaç yazısını okudum hoşuma gitmedi. izin al git kafanı dinle başka şeylerle uğraş.
Gitme gitme burası kafa dağıtmak için iyi bi yer.
görsel
Demek nickaltına yazmamı istiyorsun.
Kendine dikkat et güzel çocuk.*
An itibariyle çocuk olan yazar *
Birinin hobi olarak eksilediği yazar. Kardeş ne istiyorsun benden? Evet.
sevilen yazardır. sevilmeyi öyle hafife almadığını da biliyorum hakkını verir karşılığını da verir. şahsıma her zaman saygı ile yaklaştı kardeşim. yaşıtları arasında pek görülmeyen bir özelliktir bu. varlığı daim olsun.
Çocuk mocuk deniliyor ama güzel yazan bir yazar.

Valla okuyorum ben bu yazar arkadaşı*
Bundan sonra dedikodularıma ortak ettiğim, kendimle birlikte onu da günaha sürüklediğim, kafa dengi efendi okunası bir yazar bey.
Ben çok sevdim kendisini.

Dilediğin her şey gönlünce olsun, en güzel miss kokulu, dumanı üstünde tırşıkları hak ediyorsun karşim.
iyi yazmalar.
görsel

çatır çutur oylayıp favlayan yazar.

beklenmedik bi zamanda telafi ediciym.

iyi yazmalar efenim.
Okuyarak oylayan yazar. içiniz rahat olsun *
Canı sıkkın olan bir yazar. Nickaltınıza uğramamın sebebi de buydu biraz. Kafa izni alacağım. Herkes kendine iyi baksın.
Bilgi içerikli güzel yazıları var.

Artıları icin de tesekkürler.
mutsuz olmak şu sıra normallik demek. cidden şu günlerde bir insan eller havaya modunsaysa bi problem vardır. bu kadar duyarlı, hassas biri olduğu için sevinsin. bu nickaltı da her daraldığında " iyi bir insan" olduğunu hatırlaması için. *
Yok yok olmuyo. istesen de o kabalığı yansıtamıyosun trolluk yaparken. kibar beyfendi edan siniyo entirilerine.
"geri zekalı" yazmayı bilen yazardır. daimi olsun kardeşim benim *

trollükten vazgeçsin gelsin sözlüğümüzün beyefendi yazarı olsun gene.
ne dediğini biliyor bu arkadaş.

alenen demeye başladı, vardır elbet bi bildiği.
Şu sıralar, yazmayı bırakmayı düşünen yazardır. Şu mecraya hiçbir katkımın olmadığını, kimseye yardımcı olamadığımı, kendimi yeterince iyi ifade edemediğimi düşünüyorum.