bugün

Karşı cinsi sadece cinsellik üzerinden tanımlayacak kişiler için geçerli bir durumdur. O bakımdan düşünürsek kadınlar için de erkeklerin yerini dolduracak şeyler var. isterse değil 5000 dolar 100 tl olsa nolur.

Sevgili yazarlar karşı cinsten birisi ile yapacağınız şeyler cinsellik ile sınırlı değildir. Bazen oturursun tavla oynarsın, bazen beraber gezersin vb bunları çoğaltmak mümkündür.
Valla gelsin sex robotları da kurtulalım valla bu nedir ya?
Kaçan yok. Kovalayan yok.
Trip yok. Tutmaz sanırsam ürünü.
140.000 sorun değil de bunların da götü başı ayrı oynar gene vermezler bize.
(bkz: kalp atacak aga)
(bkz: Yerli ve milli sex robotu)
Eşek tiken zihniyet bu işe zaten elektrikli süpürgenin deliğine hallenerek başlamıştı.
siz onu kadın olarak ifade etmişsiniz, onun yerine koymuşsunuz ama o yalnızca bir objedir. gerçi damacanaya hallenen insanlardan bahsediyoruz değil mi? unutmuşum. sahip olunmak istenilen şey bir kadın mı sizin için pek anlayamadım ama görünen o ki değil.
kadın yalnızca sexi ifade ediyorsa bir erkek için, bu robotu ısrarla tavsiye ediyorum. kadını, değil soğuk kalpleri ve soğuk metalleri hak ediyorsunuz belli ki sizler.
Seks robotları kadının yerini de erkeğin yerini de alabilir ancak aşkın yerini alamaz. Sevdiğin insanla sevişmenin verdiği hazzı veremez. Çok şükür ki o günleri görecek kadar yaşamam büyük ihtimalle.
Keşke o kadar ilerlesek de hemcinslerim robotlara yönelse, bu robotların asla bir kadının yerini dolduramayacağını anlasa. Kadının sohbeti, sıcaklığı, anaçlığı ve sevgisini bir robotta bulamayacak olan “insanoğlu” büyük bir boşluğa düşecektir. Aynı durum erkek yerine robot seçen kadınlar için de geçerli olacaktır.
Anlaşıldı, bu robotu da yine yerli sermaye ile üreteceğiz.
Bu fiyat ne lan? Benim asgari ücretli kardeşim bu robotu nasıl alacak? Neyle alacak?
Kadınlar kadar konuşabilmesi için epey büyük bir güç kaynağı lazım. Nerden baksan günlük 40 bin kelime sarf ediyorlar. O yüzden kadınların yerini falan alamazlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar