bugün

Sevilmek daha güzel ya. Kim ne derse desin.
Sevip sevilmedikten sonra hep bir noksan olacaktır insan.
Sevmek yorucudur. Sevilmek yorgunluğu alır.
Sevilmektir
yoksa mangal gibi yürek var nasıl olsa severiz seveni.
her daim sevilmektir. misal sen seviyorsun ama karşındaki seni sevmiyorsa istersen aşkından g.tünde ayı bağırıyor veya göğsüne öküz oturuyor gibi ol bir karşılığı yok. sevdiğinin seni seveceğinin garantisi yok yani. ama seviliyorsan sen de seni seveni sevebiliyorsun mutlaka.
Sevmektir; zira, kimi zaman sevildiğinizi bilemezsiniz, fakat sevdiğimizden her daim eminizdir!
ikisi de yalan.
ikisi de güzel değil tek başına ikisi de bir anlam ifade etmemekle birlikte insanın hayatını karartabiliyor. Ya ikisi ya hiçbiri.
sevilmek daha zahmetsiz olduğundan güzeldir.
sevmek diyen sevilmemiştir, sevilmek diyen sevmemiştir.
Sevdiğin kadar sevilmek en güzelidir.
Tek taraflı aşk veya sevgi insanı mutsuz eder ikisininde aynı anda olması makbuldür ancak birini seçmek zorundaysak sevilmek daima güzeldir.
Bencil olup sevmek diyeceğim.
en güzeli genel değişken sevmek..

tam değişken severseniz bok olur..

ne kadar kafan çalışıyorsa o kadar seversin..

yada o kadar uzağa gidersin..

yada çay var ister misin?
Sevdigin kadar sevilmek.
Sevilmek yük, sevmek zor, beğenilmek paha biçilmez.
ikisi de eşit derecede olmalı. yoksa bir yerden patlak veriyor.
sevmek yakar. o yüzden mazoşistseniz sevmek daha güzeldir.
mevlana ya sormuşlar sevmek mi sevilmek mi diye..

-sevmek

+neden?

-sevildiğini asla bilemezsin demiş.
En güzeli sevdiğin tarafından sevilmek der sorunu çözerim arkadaşlar.
sevmek uzun zamandır sevemiyorum seviliyorum ama sevip acı çekmek daha güzelmiş yaşadığınızı hissediyorsunuz.
Sevilmek.
sevmek ayrı bir deniz sevilmekse engin bir gökyüzü. birarada oldular mı dünyan değişir kurulur. ah be.
Sevilmek konusu karışık. Ben hayatta her zaman önce kendime güvenirim. Sonuçta seviyorsan seviyorsundur bunu kimsenin söylemesine gerek yoktur bunu bilirsin hatta hücrelerine kadar hissedersin.
sevilmek ulan az biz şımartilalim ilgi görelim .