bugün

iyilik ettiğini sanıp* kötülük eden hanım kişisidir. sonunda bir gün terk edecektir ve o zamanki yaratacağı yıkımın tuğlalarını örmektedir.
maldir.. aslinda iyi gibi gozukur ama yaptigi bu sey daha cok zarar verip uzer..
erkeğin duyguları ile oynadığının farkında olmayan kısacası saçmalayan kızdır.
turkcelle gençken yapılması gereken 100 şeyden birini yapıp level atlamayı planlıyordur.
akabinde komplexlere girmesi muhtemel olan kızdır.Sonrasında ise herkes mutsuz olabilir.
çocuğun parası varsa mümkündür.
bir erkeği aldatmanın başka bir yoludur.
pişman olacak kızdır, kendi sabrını denemektedir lakin farkında değildir.
tez elden ayrılmalıdırlar.
"a canım benim kıyamam" kızıdır.
üzülmeni istemiyorum demesi bahanedir. esas mesele kendisini üzmemektir.
üzülmesini istememek sevmenin gerekçileridir
bence yalandır bu kız sevmediği erkekle üzülmesin diye çıksın erkekte kız bu duruma sevinsin kıza girip girip çıksın
sevmediği erkek onu evire çevire .ikerse öyle bir severki... bu seferde erkek kızı sevmez.
Pollyannadır o, sevmiyorum ama sevebilirim; üzülüyor ama üzmeyebilirim diye düşünüyordur.
(bkz: kizlar aleminde yasamak)
takdir değil tokat edilmesi gereken kızdır. duygularla böylesine oynamak aptallıktır.
kadın doğası egoizm ve kadınların üstünlüğü üzerinde kurulduğu için türkiye cumhuriyetinde böyle bir model bulunmaz.
sevmiyorsa yanına bile yaklaştırmaz.
ne halt yiyorsun sen? diye sormak istediğim kızdır.saçmalıyordur.
uzun vadede toplamda 2 kişiyi üzecek olması muhtemel kızdır.
(bkz: iyi bok yiyorsun)
(bkz: e öyle ama)
muhtemelen ntv muhabiri'nin kız arkadaşıdır.
birde bunu abartıp, sevmediği erkekle üzülmesin diye evlenen kız modeli vardır. bir ömür allah sabır versindir.