bugün

bu tür boşa oksijen tüketenleri pek çevremde bulundurmam. ama kızlar genel olarak bu tür erkeklerin peşinden koşmaktadır.
o yüzden evlilik dışı ilişki her zaman tehlikelidir. söyleyince çomar oluyoruz ama bu böyle.

Siz yüzünüze karşı 'canım' diyen namussuzları doğru kişilerden ayırt edemiyorsunuz, onlar sizinle etrafa hava yapmak ya da anlatacak hikaye bulmak için takılıyor. adamı yürüyüşünden tanırım toplumun çoğu böyle insanlardan oluşuyor.
itin önde gidenidir. karısını anlatan pezevenk. reklam mı yapıyorsun deyyus.
Gavattır. Sahiplenme hissinden yoksundur. Hatta çok eşli bile olabilir.
kendince diger arkadaslarina ben kiz sikiyorum siz daha forever, mesaji vermeye calisan aciz orospu cocugunun tekidir. hangi kiz bunlara veriyor anlamiyorum.
(bkz: gavat)
Godoştur. (bkz: gavat)
annesinin misafirlikte yaptığı erkektir.
herşeye okey ama buna ııh..
zaten bunu yapan tipler ekseriyetle eziklerdir..
çok laf az icraat kişileridir..
aynı ortamda nefes almamak gerekir..
iki kişi arasında olan iki kişi arasında kalır, net..
gavattır. hatta alagavattır. kızlardada suç vardır. yakışıklı deyu, parası var deyu verirsen ahanda böyle olur. verin vermeyin demiyorum bana ne bağ senin sonuçta. ama ortamlara meze olmanıza sebep olan alagavatlara vermeyin.
birden fazla kadından duyduğum şudur; boyu, kalınlığı, hangi yöne yatık olduğu dahil tüm ayrıntılar kadınlar arasında paylaşılabiliyormuş.

erkekler de ise durum şudur; seviştiğiniz kadını anlatmazsınız eğer adamsanız ama bazılarını sadece sikersiniz. erkekler ayrıntıya da çok girmezler. kovaladığını ne yaptın diye sorarlar siktim dersiniz ya da gol oldu dersiniz bişi dersiniz. kızlar da anlatılmak istemiyorlarsa eğer kendilerini sikecek elemana vermesinler. eğer her şeyi ağzına sakız eden birine veriyorsanız kusura bakmayın o anlatınca orospu çocuğu oluyorsa siz de orospu oluyorsunuz. yani durum bundan ibaret. siz tanımadan etmeden aman vereyim derseniz verdiğiniz de bir orospuymuşsunuz gibi şunu siktim bunu siktim yapar.
bunu genelde erkekler yapıyor özellikle ciddi düşünmedikleri kızları anlatıyorlar hatta hava atıyor birbirleriyle yarışıyorlar. görmemişlikte abazalıkta bir numaralar.
bunu yapan saygı değer erkek şahısına veya her ne oluyorsa şöyle açıklarım tek kelime ile ; kömüş.
piyasada piç diye bilinen skor yapmak için kızların peşinde taklalar atan erkeklerdir.
seviştiği erkeğin sikinin boyutlarını şeklini rengini bütün kadın arklarına anlatan kadın kadar olamazlar.
Hiç çıkarmaz hep 5 atar.

Ek: karaktersizdir. Kusura bakmasın.
(bkz: Şerefsiz nedir)

(bkz: Nasıl şerefsiz olunur)
Gavatın tekidir. Karısını da anlatır.
Gavat ve veledi zina.
Şerefsizliğin, puştluğun ve gavatlığın vücut bulmuş halidir. 3'ü bir arada yani.
Yaptığı en hafif tabirle şerefsizliktir.

Lakin, seviştiği erkeği arkadaşlarına anlatan kadın yok mudur?

Bir kadın arkadaşım, üyesi olduğu ve sadece kadınların bulunduğu (tamamı aynı ofisten) bir whatsapp grubundaki yazışmaları okumama izin verdi (neden böyle bir şey yaptığı konusu biraz uzun. Sadece izin vermek işine geldi diyelim).

Aman ya rabbi! O yazılanlar neydi öyle? 37 yıllık erkeğim yemin ederim kualaklarıma kadar kızardım. Sonuna kadar okuyamdım.

Biz erkekler anlatsak bile bu kadar detay vermeyiz, veremeyiz. Ayrıca muhakkak muhabbet ettiklerinden biri çıkar, oha lan ne anlatıyosun amk diye olayı sonlandırır. Burda öyle birşey de yok. Tam tersine ağzı kulaklarında dinleyen ve anlatmaya teşvik eden diğer kadınlar.

Öyle detaylı ve şehvetli bir anlatım ki, adam parayla ajans tutsa reklamını bu kadar iyi yapamazdı.

Kadın dünyasına bakış açımı tamamen değiştiren bir dönüm noktası oldu bu.
erkek olması tanımayan birinin şeklen dışarıdan gördüğü kadarına dayanmaktadır.
En komigi de sevistigi kadinla evlenmek zorunda kalan erkegi dusunsenize o evliyken arkadaslari onun karisina bakip anlattiklarini hatirlayacak.
Kadınla ciddi düşünmeyen erkektir. Eğer ufak da olsa evlenme ihtimali varsa sevişmenin imasından bile bahsetmez arkadaşlarına. Ama kadınlar öyle mi? Kocalarının bile sevişme süresini, yaptıklarını en ince ayrıntısına kadar anlatırlar. Kim gavat belli değil.
insanın moralini bozarlar, tamam lan seviştiysen seviştin ipne, napalım amk. Kime neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? Tamam anladık playboy sensin, herkes sana hasta. Ama merak etme, biz senin o kızların peşinden nasıl koştuğunu, ne yalanlar attığını da biliyoruz.
hemcinslerimin sıklıkla sorduğu türk kadınlarının neden flörtöz olmaktan kaçtığı sorusunun cevabı olan erkek.

adamlığın el kitabı yedi numaralı kural: kafana silah dayasalar bile kimseyle sevişmedin.