bugün

kolay kolay rastlanamayacak hadisedir.
varmı öyle bir erkek.
göt ister. bunu başarabilen erkek çok azdır irade ister.
hep daha fazlasını isteyen, bir kişi ile yetinemeyen vatandaş tepkisi.
her işte vardır bir hayır denilesi durumdur.
bunu diyen erkek dayaklık erkekdir. (bkz: getirinde ben onun azını burnunu kırayım)
her baba yiğidin harcı değildir bunu söylemek.
isteyenin bir yüzü, vermeyenin iki yüzü kara.
sözlük abazanlarına göre imkansız gibi görünse de düzenli bir sex hayatınız olduğunda bazı durumlarda mesela canınızın sıkkın olduğu günlerde hayır dersiniz. evet evet denebiliyor.
normal bir eylemdir.

sevişmek istemezsin veya hatunla sevişmemen gereklidir, ne bileyim tipin değildir, tk gecelik ilişkilerden hoşlanmazsın, orospu arkadaşının sevgilisidir falan.

erkek dediğin canlı türü sevişmeye programlı bir yaratık da değildir aslında. ya da siz öyle bilin.
sözü edilen kişi zina yapmak istemeyen iradeli, dinine bağlı, haram ve günahtan kaçan bir müslüman olabilir.
olaydan sonra, "gay misin?" cevabını alacak olan insan kişisidir.
benim yapacağım şeydir."kızlarınki değerli de benimki değil mi?" diye sormak istediğim durumdur. (bkz: bende zenginim bende nişantaşı çocuğuyum)
bunu hayatınızda bi kere mutlaka yapmalısınız. ama tabi hakedenine... hakedeni kim? bu, ortamlarda "kimi istersem onunla sevişirim" havasında gezenin ta kendisidir. biliyorum birçok erkek için zor hatta imkansız gibidir. ama bir kere yapın diyorum zaten ve bunun size yaşatacağı hazzın iyi bir seksle eşdeğer olduğunu garanti ederim.
(bkz: her kuşun eti yenmez)
(bkz: aç tavuk kendini darı ambarında sanır)
(bkz: ak akçe kara gün içindir)
(bkz: sakla samanı gelir zamanı)
(bkz: herkesin tuttuğu kendine)
eğer başıma bir şey gelmeyecekse o benim.öyle bir an oluyor ki; sex çok uzak geliyor insana.düşünmek bile istemiyorsunuz.pişman mıyım derseniz, değilim.valla
(bkz: er kuşun eti yenmez).
(bkz: zina)
(bkz: haram)
(bkz: günah)

evlenmeden önce bu haramı yiyip büyük günah alacağına, evlendikten sonra sevap olarak almak isteyen kişi tercihidir.
sevgilisi olan biri için gerekli, söz konusu kız, 18 yaş altı bir kızsa, ekstra gerekli davranıştır.
karşılık olarak "sen erkek değil misin" diye bir soruya maruz kalırsınız. hatta sinirinden fazla içip komaya girmesin diye onun içkilerini de içersiniz, kendinize gelmek için lavaboya giderken karanlıkta lambayı bulamazsınız arkanızdan gelip karanlıkta üstünüze atlayıp zorla odaya çeker. direnmek zordur. soyunmak istemedikçe elbiselerinizi falan yırtar. allah'tan babasını ve erkek kardeşini telefonla aramıştım da namusumu kurtardılar.
gayet normaldir, erkekleri, her gel diyene gidecek kadar iradesiz düşünmenin anlamı yoktur.
dedik de ne oldu gitti baskasına verdi duygularımıza,hislerimize ne oldu kaybeden kim hepsi cevapsız ve acı sorular olarak kaldı..
işte asıl orgazm budur.. nefsine hayır demek şeytana kelepçe vurmak. hatta elindeyse hala ufaklık elinden geleni ardına koyma ... *
-evden 31 çekip geldim. sağol almayayım...

hayır denecekse bu cümleyle denmelidir.
böyle bir insan vardır. tanırım kendisini gayet odundur.
güncel Önemli Başlıklar