bugün

vergiler diyarı türkiyede alınması gereken vergidir.
sakso, anal, amerikan, blowjob gibi atraksiyonlara ek olarak ötv uygulayacak olan vergidir.
kapalıların vermeyeceği vergidir. birisi niye diye sorsun entry gireceğim.
bu vergi kapalılardan alınmaz. niyye?
çünkü muhafazakar sıfatında dolaşıp çamlıca tepelerinde sevişenlerdir.
devletin torpiline denk gelecek insanlardır.
Devleti ala'nın bileklerimize çip takma suretiyle tahsil edebileceği vergi. Çip, ciğerde biriken boğumlamayı, ağızdaki hırıltıları ve esnektikten doğan beden değişimlerini verisinde toplayacak. Faraza, 69 mu? Bu pozisyon için 47.50 tl yazacak, oral mi? Yapıştıracak 18. 90 tl'yi. Bunun doggy'sidir, misyoneridir, çatalı kaşığıdır, kamasutra zenginliği pozisyon ve bütçe böylelikle cari fazlası verecek.

Kadınlar bilmez de; bu ülkenin uçkur sevdası, romanya, ukrayna, bulgaristan, gürcistan, belarus ve envai memleketin belini doğrultup, bu aralar orta asya ülkelerini kalkındırıyor. Ülkemizin mezkur ülkeler kadar değeri yok mu vatan hayinleri! Polisi ararun!

Vergilendirilmiş kazanç kutsal, vergilendirilmiş seks değerlidir.

Ed: devlete akıl verdik diye hep bu eksiler. Belki de 69 mahrumiyeti. Sevişmiyorsanız ne yapayım efendim. Ben de devletçi bir birey sayılmam.
Vergi rekortmenlerinde son sırada olabilirim.
Takometre yerlestirecekler sanırım belirli bölgelere ona gore belirli bir tutarı ay sonunda veya sene sonunda bize yollarlar ptt ile.
ben zaten bırakalı çok oldu, eskiden de hep 50 liralık sevişirdim, sevişenler düşünsün.
neyse parası veririz aga yeterki sevişelim.
Hoaydaaa, e zaten sevişmeye giderken tekilaya, otele, sigaraya bı dünya vergi ödüyoruz. Dolaylı vergilerin üzerine bı de doğrudan vergi kitlemeyin. Durduk yere iş cikartmayin amk.
çok şükür bugünü de masrafsız atlattık.
hadi iyiyiz yırttık gene vergiden...