bugün

--spoiler--
Önce Önündeki ye!
--spoiler--
seviyorum. çünkü seveni silkerler.
anın büyüsüyle evet desek de aslında sevmediğimizi bilmesi gereken kızdır.
Sevmiyorum bana zorla sexting yaptırma denilesi kızdır.
tipik türk kızıyla cinsel münasebete girmişsiniz demektir. allah kurtarsın.
bunlar ev kadını olunca da sevişmenin en kritik anında " gelen elektrik faturası ne kadar biliyor musun ? " vs diye sorarlar. yani illa ki bir soru soracaklar sevişmenin içine mıçmak için !..
şahsım için genelde cevabı hayır olan ama sallanan memeleri gördükçe evet diyerek yalan söylediğim kızdır.
muhtemelen samsun edirne konya veya doğu illerimizden görgüsüz bi kızdır. evet..
Onu bir peçete gibi kirletip sokağa atmanızdan korkan kızdır.
kuşu küstürür.
Eziktir. Sevgisinden şüphe duyduğun adamın altına niye yatıyorsun salak?
he deyip geçiniz. seviştiğimiz her kızı sevecek olsaydık ohoo.
Elemanı hassas zamanda katekulliye getirip bazı sözler söyletmeye mecbur eden kızdır.
Tereddüt ve korkularından dolayı ilişki bitince sahiplenme isteği ya da dışlanmamak terkedilmemek için sözlü çaba.
Yenge romantiklik ister bizim elemanda uçkurunu düşünür sürekli. Az bir iki romantiklik yapsa zaten yer yerinden oynar. Pera veriyoruz kendilerine elsinlar diyen dayı geldi gene aklıma.*
Bu eylemi kendisini sevmeyen biri ile gerçekleştirme olasılığı olan kızdır.
Ayıp eden erkektir.
iki güzel şey dese kız sorar mı?
işimiz bitsin hele bir değerlendiriririz diye cevap alması muhtemel kızdır..
(bkz: say my name)
Umarım bunu sorma gereği hiç duymaz birlikte olduğunuz insanlar ve emin bir şekilde yaşarsınız güzel şeyleri.
O an cevap her durumda evet olacaktır. Neden başka bişi soyleyipte sevişmenin sonunu triple bitirtelim ki.
Kesinlikle sonrasında pişman olmamak için soruyordur.

Ama Asıl pişmanlığı o güveni almadan sorduğu kişinin altına yatmasıyla yaşayacaktır.. ah cahillik ah..
Becerikli bir erkeğin pozisyon değiştirerek kendi sorduğu soruya "evet, evet, evet dedirtip anayasa onaylatacağı" kızdır.
Güven eksikliğinden kaynaklanır diye düşünüyorum ya da
ertesi gün yüzüme bakıcak mı endişesinden.
güvenlik hissi için marjinal faydasının en yüksek olduğu (amının içinde sik olan) anı seçen kızdır.