bugün

seks sırasında 1 posta attıktan sonra devamının gelmemesi durumudur. başıma gelmedi fakat çok kötü bi durumdur.
ANI KILO ALIMI, YETERI KADAR HAREKET EDEMEME KONDISYONUN SIFIRLANMASI, STRESLE BIRLESINCE BASA GELEN OLAYDIR. SEVGILINIZ SEVIYORSA SIZI SORUN OLMUYOR, SIKINTI YOK, AZ AZ KONDISYONU YUKSELTIN ESKI RITMI BULURSUNUZ.
(bkz: Sigara)
herif kendine ölçü olarak sevişmeyi koyduğuna şükretmiyor da 1 postadan sonra kesildim diye başlık açmış

aq bizim ölçü birimimiz manuel fernandes , kaç 31 de kesildiğimizi hesaplayabiliyoruz biz ancak , bizim dramımız yürekleri dağlarken adam neler diyor ya çıldıraceğim.
Cok sigara icmek yuzundendir.
Anca ezik erkeklerin başına gelebilecek durum.hani şu 20 yaş üstü hala bakir olanlar var ya heh ışte onlara olur bu.
(bkz: korozyonlanma).
hakkı verilen 1 postaysa çok da önemli olmayan kesilme durumudur.
Yazık olur sonunda ya terkedilir Ya da aldatılır.
30 saniyede patlayan herifler 6-7 posta muhabbeti yapıyor ya alamıyorum kendimi gülmekten. bir amoralist premses öğretisi der ki; "ağla ve kudur".
40+yas kacinilmaz son.
bu benim ama o bir posta en az 30 dk.
Önce Tek 1 postayı adam gibi (hakkıyla/adamakıllı/iyiden iyiye) adrese teslim edin de (elinizde her dâim emrinize âmâde ve bunu kafanıza göre test edebilecek kadar sikecek bir amınız varsa tabii) gerisi kusur kalsın...
Gecikmeli bu tek Postanın sonunda taraflar memnunsa hiçbir sorun yoktur.
Bir kerede sayılara takilmayın be oğlum.
Nicelik değil nitelik.
Hergün yapıyosa 1 kafii gelir ama yine de iki olsa daha iyi olur.
yemeğin ilk lokması en güzel olduğu gibi cinselliğin de ilki en keyiflisi. her bir sonrakinde alınan zevk azalıyor. abartmaya gerek yok. aylardır görüşmeyen bir çift iseniz sabaha kadar depişin tamam ama her gün cinsel ilişkiye giriyor iseniz bence 15 25 dakika arası ideal. fazlası insanı yorar ve fazla zevk vereceğine inanmıyorum.
işte bu yüzden (bkz:  cuckold) tarzı ilişki daha iyi, heyecanlı ve tatlı bir alternatiftir. Ben devam edemesem bile, bilirimki arkadaş hanımefendiyi mutlu etmeye devam edecektir. Bosuna dememisler, Birlikten mutluluk doğar.
erken boşalan erkekler için sıkıntıdır.

normal bir zamana yayılan süre ki ideal süre 40-45 dakikadır, kesilmesi muhtemeldir.
göğüsleri küçük olan kadınlarla sevişirken ben. Büyük olsa üstüste 3 posta rahat.
Seksi hiç yaşamadım yine de fikrimi belirteyim. Eğer sigara içmeyi azaltırsak -veya hiç içmezsek- bir adamın başına bunun gelmeyeceğinden eminim. Üstelik bir de aynı adamın masturbasyon orucuna girmesi lazım artık.
(bkz: bugün seni sevecek gücüm yok)
Keser atarım öyle çükü.
Kesilmekten kasıt kondüsyon mu nedir. Oğlum halı saha maçını geçtim düz koşu, yürüyüş de mi yapmıyorsunuz hiç?
Yarıma bile gelemeyenlerin şükredeceği durum..