bugün

seviyosan gidip konuşma hemen. bakışından, duruşundan, gülüşünden anlarsın sana meylini.. yoksa boşuna gidip de reddedilme halini yaşama.
Abi seviyorsan git evlen, çocuk yap, anlaşama, soğu, ayrıl, çocuğun velayetini ona ver, çocuğu, kendini ve onu yak bence. Abi siktir et hiç sevme bence...
en son öyle böyle birine tavsiye edilmemiştir bu.. * cuk oturmuş. görsel
seviyörsan git yoğurt.
arkadaşının kıza gidip "ya çıktığın var mı, yoksa benle çıkıyosun" veya "ya anla işte, çok tatlısın" felan gibi acemi-sap laflarla yazılması sonucunu doğruracak tavsiyedir. bırak siktiret naparsa yapsın. sonra niye akıl vermedin, öle dedirttin diolar.
eyleme geçirme cümlesi.
bu cümleyi kuran kişinin alacağı cevapsa şu şekilde olacaktır.
http://www.itusozluk.com/...siksin-la-sunu_181083.jpg
seviyorsan git konuş
sevmiyorsan beğen
ikisinin ortasıysa paylaş

işte facebook tan öğrenilenler..
bence, abi gibi kelimelerle süslenebilecek cesaret aşısı cümle.
pişman olmaması için yakın dosta verilen tavsiyedir..

sonrasında yanında içemeyecekseniz vermeyinizdir o tavsiyeyi.
Eğer konuşmazsan başkası yar olur. Ortada sik gibi kalırsın.
asla yapılmaması gereken eylem konuşunca ne olacak karşındakine ego katacak.
olmuyorsa yan yatır öyle dene.

inci mode off.
konuşunca inanın bir bok olmuyor. ben zamanında konuştum. reddedildim ve bir daha da başkasını sevemedim. siz siz olun seviyorsanız gidip konuşmayın. en azından karşındakinden bir hareket gelmedikçe...
yanlış.

neden yanlış çünkü genelde hüsranla sonuçlanır. kız sizi doğru dürüst tanımıyor bile. konuşmadan kasıt kıza açılmak olmamalı. yoksa tabiki de konuşacaksın kaynaşacaksın olacak böyle şeyler.

kendi deneyimlerimden yola çıkarak yazdım bunları. siz siz olun kızdan sinyal alana kadar açılmayın. bazen kırmızı sinyal de yakabiliyorlar aman dikkat *

edit: imla
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=2Bj_zKGrhWE
--spoiler--
söylendiği kadar kolay olmayan iştir. Zira 5 ay bekledim bunun için. Ama değdi mi derseniz, evet sonuna kadar.
--spoiler--

seviyorsan biraz bekle bence; sonra geçer...

--spoiler--
sonuna kadar katıldıgım onerme.
sevıyorsan artık gel konus bence!
acaba dayak yer miyim deyip vazgeçtiğim önerme.
sen istiyon ama o kız sana ver-mez.
iyi bir düşüncedir. Bir an önce yapılması gerektir. Yoksa iki gün sonra başkasıyla görmek daha acı olacaktır.
(bkz: inş cnm ya)
eğer böyle yaparsan kırlarda neşe içinde sevişeceğin günler yakındır.
tatlı ve bir silah, yanlız tatlı dilden daha etkilir. konuşmakla olmaz beyler, silahınız olmalı.
ya sevgilisi varsa? ya sevmiyor, istemiyorsa? bırakın bu işleri her şey aşk değil. aşka olumsuz bakinca aşik da olmuyorsunuz sıkıntı da kalmıyor.
güncel Önemli Başlıklar